Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Evanescence i In Temptation odkładają europejską trasę koncertową do 2022 roku – Marseille News

Biorąc pod uwagę trwające ograniczenia związane z pandemią COVID-19 i niepewność, że lokalne władze będą w stanie zapewnić bezpieczne środowisko, w którym ich europejscy fani będą mogli w pełni cieszyć się pokazami do września tego roku, Evansense I Z pokusami Niestety trzeba było podjąć decyzję o odroczeniu długo oczekiwanego wspólnego tytułu „Zderzenie światów” Wycieczka wiosną 2022 r.

Evansense Obsługiwano podczas zamykania i wydano cztery nowe single, a także koniec nagrywania ich nowego albumu – wszystkie właśnie zostały wydane „Brzydka prawda”, Który zajął 1. miejsce w iTunes w 22 krajach, 2. w Niemczech i 4. na brytyjskich listach przebojów. Wydają także specjalną serię antologii graficznych „Echa pustki”, We współpracy z Heavy metal dla rozrywki, Który jest inspirowany „Brzydka prawda” Kawałki.

W wiadomości do fanów grupa powiedziała: „Cóż, chłopaki, musimy jeszcze raz to naciskać. Nienawidzimy zmuszać was do dłuższego czekania, ale jesteśmy tak zdeterminowani, aby odbyć trasę, na którą wszyscy nie mogliśmy się doczekać. To się dzieje, więc sprawdź nowe daty. Policzymy dni, żebyśmy w końcu mogli wspólnie świętować całą tę nową muzykę. Tymczasem bądź bezpieczny, zachowaj rozsądek i trzymaj głowę w górze ’Brzydka prawda’! Tej wiosny nie będziesz miał wymówki, by nie znać każdego słowa! Kochamy Cię!”

Chociaż nie mógł wyruszyć w trasę, Z pokusami Nadal rozwija się na pełnych obrotach, wydając dwa single podczas wyłączania. „Cieszyć się” I „Oczyszczanie” Przekroczył wszelkie oczekiwania, osiągając szczyt na liście Billboard Mainstream Rock 20 Top Scoreboard i odbierając transmisje na całym świecie. Fani mogą spodziewać się, że grupa wkrótce wyda nową muzykę, a tymczasem mogą cieszyć się obszernym katalogiem wznowień na wszystkich platformach cyfrowych.

Z pokusami „Na pewno nie tego chcieliśmy”, mówi, „ale rzeczywistość mówi nam coś przeciwnego: musimy się opóźnić”. „Zderzenie światów” Odwiedzać. Chociaż nie możemy poprawić obecnej sytuacji, mamy nadzieję wkrótce przywrócić szeroki uśmiech na Twojej twarzy, ponieważ … nie tylko siedzieliśmy tam i mieliśmy wiele fajnych rzeczy do pokazania! Do tego czasu bądź bezpieczny. I wiesz co? Trzeci raz to czarownica, więc do zobaczenia w marcu lub kwietniu 2022 roku! „

READ  Raper Medine został wezwany w listopadzie przez prokuratora z Albi

Obie grupy ponownie wyruszą w drogę 16 marca 2022 roku w Lipsku w Niemczech. Trasa obejmie koncerty w Leeds, Londynie, Glasgow i Birmingham w Wielkiej Brytanii, a zakończy się 15 kwietnia w Zurychu w Szwajcarii. Wszystkie aktualne bilety i pakiety VIP zachowają ważność w przypadku przesuniętych terminów.

Daty wycieczek w 2022 roku:

16 marca – Allemagne, Lipsk, zaplecze Immobilien Arena ^

17 marca – Niemcy, Berlin, Velodrome ^

18 marca – Bolonia, Gliwice, Arena Gliwice ^

20 marca – Belgia, Bruksela, Pałac 12 ^

21 marca – Belgia, Bruksela, Pałac 12 ^

23 marca – Niemcy, Dusseldorf, Mitsubishi Electric Halle ^

24 marca – Luksemburg, Ech Oil Wall, Rokhal

26 marca – Niemcy, Monachium, Igrzyska Olimpijskie ^ **

28 marca – Włochy, Mediolan, Mediolanum Forum Milan ^

30 marca – Francja, Paryż, Accorhotels Arena ^

1 kwietnia – Niemcy, Hamburg, Barclaycard Arena ~

4 kwietnia – Wielka Brytania, Leeds, First Direct Arena ~

05.04 – Wielka Brytania, Londyn, 02 ~

07.04 – Wielka Brytania, Glasgow, The SSE Hydro Arena ~

08.04 – Wielka Brytania, Birmingham, Arena Birmingham ~

11 kwietnia – Bays Pass, Amsterdam, Zigo Dome ~

12 kwietnia – Bays Pass, Amsterdam, Zego Dome ~

13 kwietnia – Niemcy, Frankfurt, Festhalle ~

15 kwietnia – Szwajcaria, Zurych, Hallenstadion ~

** Ze względu na duży popyt targi monachijskie zostały przekształcone w halę Olympia. Bilety zakupione na Zenith są nadal ważne.

^ Rozbić na kawałki wsparcie

~ Veridia wsparcie