Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TF1 zatrzymuje Dział Badań po 14 sezonach

TF1 kontynuuje odnawianie swoich seriali. Według informacji otrzymanych odSatelliteFaxCo lub co puremedias.com W stanie potwierdzić, „dział badań” zostanie zatrzymany. Na pierwszej stronie ukazała się powieść detektywistyczna stworzona przez Dominica Lancelota, Stephena Powella i Jana Le Neve w maju 2006 roku. W ślad za nim podążyła jednostka specjalna żandarmerii narodowej, odpowiedzialna za najbardziej skomplikowane sprawy, kierowana przez kapitana Martina Berniera, dowodzona przez Xaviera Deluca. Section de Recherches była jedną z najstarszych fikcyjnych marek TF1, obok „Joséphine, ange Garde” ze stali nierdzewnej, wprowadzonej na rynek w 1997 r. I „Camping paradis”, wprowadzonej na rynek w 2006 r.

Przeczytaj także

szerokie rzesze

Tłum: Kapitan Marlow jest dobrym liderem za przybycie do Formuły 2 …

Przesłuchania: & bdquo;  Kapitanie Marlowe  Prowadzić w dół przed & bdquo;  Koh-Lanta & rdquo;, & rdquo;  Sekrety d & # 039;  Histoire & rdquo;  Książę Filip jest słaby

szerokie rzesze

Fani: Kapitan Marlowe, przywódca przed Koh Lanta, Sekrety …

C8 chce być kanałem

telewizja

C8 chce być kanałem „ujednoliconym i użytecznym”

Czternasty sezon, a następnie ostatni sezon Wydziału Badań, był emitowany od końca stycznia do połowy marca i nie zasługiwał na opinię publiczną, ponieważ uzyskał lepsze wyniki w porównaniu z rokiem poprzednim. W widowni 8 52-minutowych odcinków „The Section…” zgromadziło 5,67 miliona widzów, czyli 25,0% całej widowni, w porównaniu z 4,50 miliona wiernych (22,4% +4) w 13. sezonie.

Poza obawą, że sezon będzie zbyt długi, Dział Badań przesuwa również swoje wyniki do celu komercyjnego, który jest zbyt skromny dla TF1 w czasie największej oglądalności. Tym samym, sezon 14 serialu osiągnął udział w rynku na poziomie „zaledwie” 17,7% dla kobiet odpowiedzialnych za zakupy poniżej 50 roku życia (FRDA-50), w porównaniu z 16,4% w sezonie 13. Jeśli zniknie z powietrza, „Dział Badań” Należy jednak skorzystać z ostatecznej wersji, w stosownych przypadkach, nad którą obecnie pracują producenci serii, Auteurs Associés (Mediawan).

READ  Początki SVOD w grach wideo we Francji

Koniec „Alice Nevers”

Zniknięcie „działu badawczego” nastąpiło kilka tygodni po tym, jak TF1 ogłosiło w styczniu, że „Alice Nevers”, kolejna powieść historyczna jego anteny, zatrzymała się po 19 sezonach w listopadzie ubiegłego roku. Bohaterka Marina Delterme’a wykorzystała ostatnią pozycję, pojawiając się w dwóch odcinkach crossoverów specjalnie dla sezonu 14 działu badawczego. Wydana w 2002 roku „Alice Nevers” również zapłaciła cenę za swój staż pracy i doskonałą wrażliwość na komercyjny cel, uzyskując średnio mniej niż 17% wyników wśród jej odbiorców.