Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TF1 zatrzymuje Dział Badań po 14 sezonach

TF1 kontynuuje odnawianie swoich seriali. Według informacji otrzymanych odSatelliteFaxCo lub co puremedias.com W stanie potwierdzić, „dział badań” zostanie zatrzymany. Na pierwszej stronie ukazała się powieść detektywistyczna stworzona przez Dominica Lancelota, Stephena Powella i Jana Le Neve w maju 2006 roku. W ślad za nim podążyła jednostka specjalna żandarmerii narodowej, odpowiedzialna za najbardziej skomplikowane sprawy, kierowana przez kapitana Martina Berniera, dowodzona przez Xaviera Deluca. Section de Recherches była jedną z najstarszych fikcyjnych marek TF1, obok „Joséphine, ange Garde” ze stali nierdzewnej, wprowadzonej na rynek w 1997 r. I „Camping paradis”, wprowadzonej na rynek w 2006 r.

Przeczytaj także

szerokie rzesze

Tłum: Kapitan Marlow jest dobrym liderem za przybycie do Formuły 2 …

Przesłuchania: & bdquo;  Kapitanie Marlowe  Prowadzić w dół przed & bdquo;  Koh-Lanta & rdquo;, & rdquo;  Sekrety d & # 039;  Histoire & rdquo;  Książę Filip jest słaby

szerokie rzesze

Fani: Kapitan Marlowe, przywódca przed Koh Lanta, Sekrety …

C8 chce być kanałem

telewizja

C8 chce być kanałem „ujednoliconym i użytecznym”

Czternasty sezon, a następnie ostatni sezon Wydziału Badań, był emitowany od końca stycznia do połowy marca i nie zasługiwał na opinię publiczną, ponieważ uzyskał lepsze wyniki w porównaniu z rokiem poprzednim. W widowni 8 52-minutowych odcinków „The Section…” zgromadziło 5,67 miliona widzów, czyli 25,0% całej widowni, w porównaniu z 4,50 miliona wiernych (22,4% +4) w 13. sezonie.

Poza obawą, że sezon będzie zbyt długi, Dział Badań przesuwa również swoje wyniki do celu komercyjnego, który jest zbyt skromny dla TF1 w czasie największej oglądalności. Tym samym, sezon 14 serialu osiągnął udział w rynku na poziomie „zaledwie” 17,7% dla kobiet odpowiedzialnych za zakupy poniżej 50 roku życia (FRDA-50), w porównaniu z 16,4% w sezonie 13. Jeśli zniknie z powietrza, „Dział Badań” Należy jednak skorzystać z ostatecznej wersji, w stosownych przypadkach, nad którą obecnie pracują producenci serii, Auteurs Associés (Mediawan).

READ  „Pary radzą sobie bardzo dobrze bez symboli lat pięćdziesiątych”

Koniec „Alice Nevers”

Zniknięcie „działu badawczego” nastąpiło kilka tygodni po tym, jak TF1 ogłosiło w styczniu, że „Alice Nevers”, kolejna powieść historyczna jego anteny, zatrzymała się po 19 sezonach w listopadzie ubiegłego roku. Bohaterka Marina Delterme’a wykorzystała ostatnią pozycję, pojawiając się w dwóch odcinkach crossoverów specjalnie dla sezonu 14 działu badawczego. Wydana w 2002 roku „Alice Nevers” również zapłaciła cenę za swój staż pracy i doskonałą wrażliwość na komercyjny cel, uzyskując średnio mniej niż 17% wyników wśród jej odbiorców.