Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagi: „Zatrzymuję każdego, kto chce zająć jego miejsce.”

Kto chce zastąpić Nagiego? Na początku roku szkolnego główny gospodarz służby publicznej nie będzie obecny. „Każdy chce zająć jego miejsce” przed godziną 13:00 we Francji 2. „To małe wydarzenie” – zapewnia po 15 latach spędzonych w animacja tej popularnej gry, która wysłała „Uważaj na spacer”, aby dołączyć do archiwów INA, zanim została odkryta przez „Les 12 coups de midi” na TF1. Nagui przywołuje „pragnienie zmiany”, nie ukrywając zasadniczego sporu ze swoim koproducentem. Zapowiedział również uruchomienie nowej gry i opowiedział nam o swoim nowym hobby, Imagination.

Z naszych informacji wynika, że ​​zdecydował się powstrzymać „każdy chce zająć jego miejsce”. Dlaczego ten wybór?

Nagoy. Z chęci zmiany. Trochę mi brakowało w moim życiu. Ta decyzja jest dobrze przemyślana. Minęły prawie trzy lata, odkąd wspomniałem o potrzebie aktualizacji gry, nawet jeśli chodzi o odświeżenie się. Poczułem lukę między mną a serialem. Kiedy o tym mówiłem, spróbuj pomyśleć o mnie. Zapytano mnie, czy jestem pewien, czy to nie był luz i czy to nie był blues. Poradzono jej, aby wzięła wolne. ale nie. Nie mam już apetytu, „Grinta”, jak mówimy w piłce nożnej. To jak praca z szefami, których nie lubisz. Wolę przestać, zanim zostanę aresztowany. Nie wrócę z tego wyboru.

Wspomniałem o „opóźnieniu”. To mówiąc?

Chciałem zmienić ten wyświetlacz i trochę go zaktualizować. Za każdym razem, gdy wymyślałam pomysły, nie przynosiły one korzyści. Być może z powodu strachu przed odrzuceniem ze strony widzów. W rezultacie 15 lat minęło dokładnie tak samo, jak pierwszego dnia. Nie dzieje się tak na przykład w przypadku „Nie zapomnij o tekstach”. Kształt ewoluował. Często zmieniamy zasady i robimy promocje. Zmieniasz światło i element dekoracyjny nie tylko na kosmetykach. Ostatecznie jest to najlepsze dla każdego. Zgłosiłem to pocztą do France 2 i Fawwar Fund, których koprodukuję „Każdy chce zająć jego miejsce”.

READ  Melissa da Costa zdetronizuje Guillaume’a Musso z tronu sprzedażowego w 2023 roku

Mówimy o kłótni z twoim koproducentem Simonem Harare …

Słowo nieporozumienie odnosi się do dramatów, zamykania drzwi i krzyku. Nie mamy tej samej wizji rzeczy. Zaprojektowana na pół godziny, ta gra została skrócona do 45 minut bez zmiany koncepcji ani liczby pytań. W pierwszej części wywiady nabierają większego znaczenia niż reszta, jeśli nie większego. Oprócz zabawy, jaką mam do powiedzenia z kandydatami, oznacza to, że wszystko zależy od mojego nastroju, wyglądu i poczucia odejścia. Ale ja nie jestem komikiem. Chociaż nagrałem już „Don’t Forget Lyrics”, program nie ucierpiał z tego powodu.

Każdy chce zająć twoje miejsce. Ponadto Cyril Ferro i Lawrence Bucolini będą trzymać linę …

wiadomości Nasza lista życzeń

Nasze ulubione do zabawy i kultury.

Pewne jest, że gra będzie kontynuowana z inną osobą. Przyda się do wyświetlenia i pozwoli umieścić w nim coś innego. Ma wielu ludzi, którzy potrafią zarządzać sklepem. Ale nie poproszono mnie o opinię.

Ta gra ożywiła twoją karierę 15 lat temu …

Program, który mnie zapoczątkował, to przede wszystkim przybycie „Intervilles”, a potem prime time. Pozwoliło mi to dotrzeć do dużej publiczności i być postrzeganym przez zarządców czasu jako potencjalny gospodarz w południe. Ale prawdą jest, że frazą „każdy chce zająć swoje miejsce” pominęliśmy frazę „uważaj na spacer”, zanim „strajki 12 w południe” nie wrócą na szczyt, nawet jeśli nasza publiczność wciąż jest w pomiędzy. % I 18% udziału w widowni. Powiedziałbym, że grał dobrze z Jean-Lucem Richmanem, który polegał na takich mistrzach jak my. Seria w grze dobry przepis.

Niedawno wyprodukowałem i stworzyłem animację pilota do nowej gry o nazwie „The Invincibles Club”. Czy zobaczymy go na antenie?

Tak, wczesnym wieczorem, do czerwca we Francji 2. Wszystko jest w tytule: Wielcy mistrzowie gier, wszystkich gier, wszystkich kanałów, zmierzą się z postaciami na wybranej przez siebie dziedzinie. Mechanizmy są szalone. Zaczęło się od pomysłu reżysera Tristana Karne („Głos”…) i producenta Aurélien Lipiansky („Zgadnij moje życie”).

READ  American odkrywa, że ​​od 20 lat jest sądzona za nie zwrócenie taśmy wideo

Banijay kręci w piątek pilota z Bruno Guillonem, który zastąpi „Les Z’amours”. Będziesz na miejscu kierowcy?

Jeśli poproszą mnie o pomoc, będę tam. Ale jest tam wielu pilotów, którzy zabiorą to pudełko (Uwaga redaktora: według naszych informacji dwie kolejne zostaną wyprodukowane przez Sony Pictures France i A Prime). Jestem już zajęty.

We France 2 czwartek to 15. dzień „Don’t Forget Lyrics”, w którym pojawiają się zaskakujący goście, tacy jak Vianney, Kendji Girac czy Pascal Obispo.

5000! To niewiarygodne, aby zrobić tak wiele koncertów i czasu trwania! Z taką publicznością 4,1 miliona w poniedziałek (Od redakcji: za 3,7 miliona w Us Tomorrow na TF 1). Nie możemy już policzyć, ile razy byliśmy liderami, wszystkie kanały razem wzięte. W tym powtórki. Mam nieograniczoną wdzięczność tym, którzy prowadzą ten program, tym, którzy w nim uczestniczą i tym, którzy go oglądają. Jest prawdziwa chemia, magia. Zawsze coś się dzieje. To najbardziej szalona i najbardziej ekscytująca rzecz, jaką ma. Stwórzmy trochę szalone, trochę oryginalności. W przeciwnym razie to smutne.

Wyprodukowałeś „The School of Life”, swój pierwszy krótki serial, który zostanie wyemitowany 21 kwietnia. Interesujesz się fikcją?

Z kilku powodów. Biorąc pod uwagę wszystko, co zawdzięczam nadawaniu programów, doskonale zdaję sobie sprawę, że są one efemeryczne, niekonsekwentne w czasie i nie są zainteresowane retransmisją, poza „Taratatą”. Tam stworzyliśmy coś ponadczasowego. Następnie opowiadamy historię dwóch nauczycieli, jestem synem dwóch nauczycieli. Składam im hołd. Moje podejście ma aspekt psychoanalityczny, zapewniając jednocześnie różne zwroty akcji, które odzwierciedlają to, co dzieje się w szkole, takie jak zastraszanie, ksenofobia i różne formy przemocy. Jest też piosenka Clary Luciani, która sama była ofiarą nękania.

Michelle Simes, Stefan Berne, Jean-Luc Reichmann zajęli się komediami. A kiedy będziesz?

READ  Quinté PMU - EXPECTED PRIX DES ALPES 5 gru. 2022

Jeśli są szczęśliwi, to dobrze dla nich. Ale ja nigdy w życiu. Wiem, że jestem złym aktorem. Wolę produkować ludzi z talentem niż wierzyć, że mam talent.

Inne projekty?

Przygotowujemy fikcyjną historię dla TF 1, poprzez narrację Banijaya. Naprawdę chcę robić więcej.

Jeśli chodzi o radio, czy wspieracie nowy sezon „Oryginalnej ścieżki dźwiękowej”?

Tak, tak zdecydowano. Bawię się za mikrofonem, zwłaszcza z moją młodszą siostrą Lailą Kaddour. Zatrzymam ten program w dniu, w którym powiesz stop. Tymczasem kontynuuję.