Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euroshop: Polska odzyskuje kontrolę

Opublikowany

Aktualizacja

Długość wideo: 2 min.

Francinefo
Artykuł napisany przez

Jak zwykle, Francinefo Patrząc na wiadomości z Europy na zdjęciach. Plik Polska przygotowuje się do zaostrzenia środków zdrowotnych Wielka Brytania przyspiesza kampanię szczepień przeciwko rządowi 19.

Polska została ponownie zapieczętowana. W odpowiedzi na zatłoczenie szpitali rząd nałoży więcej restrykcji w kraju od soboty 20 marca do 9 kwietnia. Podróże będą mocno ograniczone, bary i restauracje będą zamknięte, a teatry, galerie i domy towarowe – zamknięte.

W W Wielkiej Brytanii szczepionka przeciwko Govt-19 została przedłużona. Prawie 25 milionów Brytyjczyków otrzymało już pierwszą dawkę szczepionki, z czego połowa to AstraZeneca. Władze chcą przyspieszyć, a Boris Johnson ogłasza, że ​​zostanie zaszczepiony Astrogeneką.

Islandia czeka na przybycie turystów. Od czwartku 18 marca zaszczepiono zagranicznych podróżników Govit-19 Będzie mógł wjechać na Islandię. Dobra wiadomość dla turystyki, która mocno ucierpiała na skutek epidemii. Na zaszczepionych turystów nie będą nakładane żadne ograniczenia ani restrykcje.

READ  Bruksela domaga się wymiaru sprawiedliwości w sprawie sankcji wobec Polski za brak niezawisłości sądów