Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euroshop: Polska odzyskuje kontrolę

Opublikowany

Aktualizacja

Długość wideo: 2 min.

Francinefo
Artykuł napisany przez

Jak zwykle, Francinefo Patrząc na wiadomości z Europy na zdjęciach. Plik Polska przygotowuje się do zaostrzenia środków zdrowotnych Wielka Brytania przyspiesza kampanię szczepień przeciwko rządowi 19.

Polska została ponownie zapieczętowana. W odpowiedzi na zatłoczenie szpitali rząd nałoży więcej restrykcji w kraju od soboty 20 marca do 9 kwietnia. Podróże będą mocno ograniczone, bary i restauracje będą zamknięte, a teatry, galerie i domy towarowe – zamknięte.

W W Wielkiej Brytanii szczepionka przeciwko Govt-19 została przedłużona. Prawie 25 milionów Brytyjczyków otrzymało już pierwszą dawkę szczepionki, z czego połowa to AstraZeneca. Władze chcą przyspieszyć, a Boris Johnson ogłasza, że ​​zostanie zaszczepiony Astrogeneką.

Islandia czeka na przybycie turystów. Od czwartku 18 marca zaszczepiono zagranicznych podróżników Govit-19 Będzie mógł wjechać na Islandię. Dobra wiadomość dla turystyki, która mocno ucierpiała na skutek epidemii. Na zaszczepionych turystów nie będą nakładane żadne ograniczenia ani restrykcje.

READ  Na żywo - Wojna na Ukrainie: Polska buduje blokadę na granicy kaliningradzkiej z Rosją