Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Europa przegrywa wojnę gospodarczą z Rosją

Thierry Mariani może wydawać się surowy, gdy przywołuje wypowiedzi prezydenta Macrona na temat Rosji, na którą nałożylibyśmy sankcje.

Po 4 miesiącach Rosja niewiele zarobiła na swoich zasobach naturalnych.

Po 4 miesiącach rubel rosyjski osiągnął najwyższy poziom.

Po 4 miesiącach Rosja została zaopatrywana przez Chiny i właśnie zastąpiła europejskie samochody pojazdami produkowanymi w Chinach, których w rosyjskich salonach są tysiące.

Po 4 miesiącach Europa przygotowuje się do zamrożenia.

Cztery miesiące później Niemcy chwieją się i zastanawiają, jak będą w stanie utrzymać swoje zdolności przemysłowe.

Nie trzeba dodawać, że kierują nami wizjonerzy, służalcy amerykańskim interesom, którzy zniszczą Europę aż do ostatniego Europejczyka, który utrzyma delirium władzy i dominacji nad światem.

Karol Sannata

„Jest to artykuł »informacyjny«, tj. wolny od powielania w całości lub w części, pod warunkiem, że ten akapit zostanie później powielony. Insolentiae.com to strona, na której Charles Sanat wyraża się codziennie i zapewnia niegrzeczną i nieustępliwą analizę wiadomości gospodarczych. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony Możesz zapisać się do naszego bezpłatnego codziennego biuletynu na www.insolentiae.com »


READ  Aktualności Prasa - Program pomocy pieniężnej UNHCR oddycha świeżym powietrzem dla uchodźców z Ukrainy w Polsce - UNHCR