Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2024 – Francja 1:1 Polska: Saliba prezydentem, a Upamecano cierpi… Odkryj notatki Bluesa

Euro 2024 – Francja 1:1 Polska: Saliba prezydentem, a Upamecano cierpi… Odkryj notatki Bluesa

MAGNAN 5.5

Czujny w pierwszym rzucie meczu (6), broni pierwszy rzut karny Lewandowskiego. Winny nietrzymania się swojej linii, w drugiej próbie Polaka przegrał doskonale.

Conde 5.5

Stopień pełen trzeźwości i kontroli. Czasami za dużo, co uniemożliwia mu całkowite uwolnienie się i bardziej instynktowną grę w fazie ataku. Ale dobrze trzyma swój kurs.

Upamecano 3

Największy przegrany wieczoru, który sprawiał wrażenie, jakby nigdy nie miał wejść. W końcówce wytrącił Świderskiego z równowagi i został uchwycony na wideo podczas rzutu karnego, który ożywił Polską. Obok talerza.

Saliba 6,5

Potężna wydajność. Im więcej meczów ma na swoim koncie, tym bardziej utwierdza się w tym stawie. Cichy, przekroczył swoją pracę, aby zapewnić interwencje z dala od tego obszaru. Wybił kilka gorących piłek, ale zapomniał o oznaczeniu Lewandowskiego (34), na szczęście bez rezultatu.

T Hernandez 5

Lewy obrońca, ze względu na swoje umiejętności w kontrataku, wykorzystał ją oszczędnie w dwóch meczach. Nadal od czasu do czasu wystawił nos przez okno, wykonując kilka ciekawych wspinaczek lub blokowany strzał w ostatniej minucie (11).

Kante 5

W swoim trzecim starcie w ciągu ośmiu dni nie spisał się jak zwykle. Jednak miał dobry start, mimo że nie znalazł się w pierwszej dwójce (13. miejsce). Dembélé kontratakuje w ostatniej minucie (19) i wrzuca gorącą piłkę w niebieską strefę. Podanie od Griezmanna (61).

Chowamini 4

Widząc, jak jego partnerzy mruczą, wziął na siebie odpowiedzialność z daleka, ale bezskutecznie. Nie jest też pozbawiony wszelkiej winy, gdyż zakończył mecz bez większego odpoczynku. Zastąpiła go Fofana (81 l.), autorka nudnego wpisu.

Rabiota 4.5

W dół w porównaniu do jego pierwszych wydawnictw. Przede wszystkim zależało mu na zintensyfikowaniu niebieskiej masy w środku, bez nadmiernego podkreślania. Został upomniany (43. miejsce) i szybko ustąpił miejsca Camavingi (61. miejsce).

READ  Alcaraz zmierzy się z De Jongiem, eliminacją Garcii, celami i wynikami

Dembele 6

Mecz pełen sprzeczności dla francuskiego skrzydłowego, który potrafi radzić sobie zarówno gorzej, jak i lepiej. Jedno z jego wielu udanych wyprzedzeń zmusiło Kiyora do faulu (55. miejsce). Przegrywa pojedynek ze Skorupskim (19) i podaje do przeciwnika, kawiorem do Urbańskiego, próbując oddać rzut rożny (15). Wysłane przez: Kolo Mwani (86).

Mbappé 5,5

Wracając osiem dni po złamaniu nosa, długo zmagał się ze Skorupskim, aż w końcu pokonał go z rzutu karnego (56. miejsce) i strzelił swojego pierwszego gola na Euro. Wygrał dużo, zanim miał dwie duże okazje (42, 45), w krótkich odstępach czasu, w tym samym miejscu. Czasami był bardzo uparty.

Barkola 6

Niespodzianka szefa kuchni Deschampsa. Od początku nie wahał się przed próbą brawurowego dryblingu, wyróżniając się dobrymi podaniami, po których wykonywał niebezpieczny środkowy obrońca (4), doskonałą piętą wypuszczającą Mbappe na orbitę (45) czy pięknym atakiem na bramkarza, minięciem cel. Zamknięty róg (59). Zastąpił go Giroud (61 l.), który stoczył świetną walkę fizyczną.

Mecz 5

Deschampsa 5

Rabat 5

Wyrok 6