Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain – Xavi Simons: Ujawniono tajne porozumienie!

Paris Saint-Germain – Xavi Simons: Ujawniono tajne porozumienie!

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain – Xavi Simons: Ujawniono tajne porozumienie!

Opublikowano 4 lipca 2024 o 10:00

Aby zastąpić Kyliana Mbappé, Paris Saint-Germain ma na myśli zawodnika. Luis Enrique chce w przyszłym sezonie postawić na Xaviego Simonsa. 21-letnia gwiazda nie jest jednak pewna, czy chce zostać w stolicy. Reprezentant Holandii powinien także mieć ostatnie słowo w sprawie swojej przyszłości dzięki tajnemu porozumieniu z paryskimi przywódcami.

Po Kyliana Mbappe, Paryż Saint-Germain Ma kolejną gorącą sprawę do załatwienia. Tak naprawdę klub stołeczny musi rozwiązać sprawę Xaviego Simmonsa. Le10Sport.com ujawniło to wyłącznie Tobie Luisa Enrique I Luisa Camposa Chciał, aby Holender został z nim czerwony i niebieski tego lata. Hiszpański technik ceni jego profil i wierzy, że ma potencjał, aby zastąpić Kyliana Mbappe. Ale, Xaviego Simmonsa Nie jestem pewien, czy chce się rozwijać Paryż Saint-Germain Następny sezon. 21-letni gwiazdor chce grać przez długi czas i nie jest pewien, czy uda mu się dostać to, czego szuka u mistrzów Francji. Będzie miał także decydujący głos w sprawie swojej przyszłości dzięki umowie zawartej bezpośrednio z firmą Paryż Saint-Germain.

„Szymon będzie miał swoje zdanie”.

Istnieje porozumienie pomiędzy Xavim Simonsem a Paris Saint-Germain, ponieważ klub jest świadomy jego zamiaru odejścia i od zawodnika zależy, gdzie zostanie wypożyczony w przyszłym sezonie. Simmons będzie miał wpływ na to, gdzie zagra w przyszłym sezonie „Podkreśliła Fabrycy Romano W swojej kolumnie pt Przyłapany na skradaniu się.

„Dwa kluby wywierają na niego presję”.

Kiedy zeszłego lata Paris Saint-Germain ponownie podpisał kontrakt z Simonsem z PSV Eindhoven, klub musiał przyznać coś zawodnikowi, aby dać zielone światło. Oznacza to, że Simons będzie miał wpływ na Paris Saint-Germain, w którym klubie będzie grał w przyszłym sezonie, a presję wywierają na niego dwa kluby: Bayern Monachium i Lipsk. Następnie dodał włoski dziennikarz. Xaviego Simmonsa Powinna jeszcze zdecydować o swojej przyszłościEuro 2024. On podąża…

READ  Polska: Michał Probers trenerem kadry narodowej