Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2021: Zapytaj o program!

Poznaj pełny program i wszystkie wyniki Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn, które odbędą się od 1 do 19 września w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii. W poprzedniej edycji w 2019 roku Serbia zdobyła złoto, Słowenia srebro, a Polska brąz. Reprezentacja Francji, która właśnie została mistrzem olimpijskim, będzie starała się wypaść lepiej niż czwarte miejsce dwa lata temu.

Foley / Mistrzostwa Europy 2021 (1 mln)
Od 1 do 19 września 2021 w Polsce, Czechach, Estonii i Finlandii

faza grupowa

Grupa A (w Krakowie, Polska)
1- Serbia 7 punktów
2- Polska 5
3- Belgia 4

4- Portugalia 2
5- Ukraina 2
6- Grecja 1

Czwartek 2 września 2021
Grecja – Ukraina : 2-3 (25-22, 24-26, 25-22, 19-25, 6-15)
Polska – Portugalia: 3-1 (25-16, 22-25, 25-16, 25-19)
Belgia – Serbia : 1-3 (13-25, 18-25, 25-21, 20-25)

piątek 3 września 2021
Belgia – Portugalia : 2-3 (23-25, 22-25, 25-20, 25-18, 13-25)
Ukraina – Serbia : 0-3 (25-27, 24-26, 21-25)

Sobota 4 września 2021
Belgia – Grecja: 3-0 (25-16, 25-22, 25-22)
Serbia – Polska : 2-3 (21-25, 25-23, 25-20, 20-25, 14-16)

Niedziela 5 września 2021
17:30 : Portugalia – Ukraina
20h30 : Grecja – Polska

poniedziałek 6 września 2021
17:30 : Portugalia – Serbia
20h30 : Polska – Belgia

wtorek 7 września 2021
17:30 : Serbia – Grecja
20h30 : Ukraina – Belgia

Środa 8 września 2021
17:30 : Polska – Ukraina
20h30 : Grecja – Portugalia

Grupa B (w Ostrawie, Czechy)
1- Bułgaria 3 punkty
2- Włochy 3
3- Czechy 3
4- Słowenia 3
5- Białoruś 3
6- Czarnogóra 0

piątek 3 września 2021
Włochy
– Białoruś: 3-0 (25-18, 25-12, 25-15)
czarna Góra – Bułgaria : 0-3 (22-25, 17-25, 25-27)
Republika Czeska – Słowenia: 3-1 (26-24, 25-18, 14-25, 25-19)

Sobota 4 września 2021
czarna Góra – Słowenia : 0-3 (17-25, 16-25, 16-25)
Białoruś Czesi: 3-1 (25-20, 19-25, 25-21, 25-19)

READ  Mercato - Mercato: Varane do Manchesteru United, pogoda jest więcej niż gorąca

Niedziela 5 września 2021
16h00 : Czechy – Bułgaria
19:00 : Włochy – Czarnogóra

poniedziałek 6 września 2021
15 godz. 45 : Bułgaria – Włochy
19:00 : Słowenia – Białoruś

wtorek 7 września 2021
16h00 : Słowenia – Bułgaria
19:00 : Czarnogóra – Czechy

Środa 8 września 2021
15 godz. 45
: Włochy – Słowenia
19:00 : Białoruś – Czarnogóra

czwartek 9 września 2021
16h00 : Bułgaria – Białoruś
19:00 : Czechy – Włochy

Grupa C (w Tampere, Finlandia)
1- Holandia 7 punktów
2- Turcja 6
3- Finlandia 6
4- Rosja 2
5- Hiszpania 0
6- Macedonia Północna 0

Środa 1 września 2021
Finlandia
– Macedonia: 3-1 (25-20, 25-15, 24-26, 25-22)

Czwartek 2 września 2021
Rosja – indyk : 1-3 (27-29, 25-16, 21-25, 19-25)
Holandia – Hiszpania: 3-0 (25-23, 26-24, 25-22)

piątek 3 września 2021
indyk
Hiszpania: 3-1 (25-16, 29-31, 27-25, 25-23)
Holandia – Macedonia: 3-0 (25-20, 25-18, 25-22)

Sobota 4 września 2021
Hiszpania – Finlandia : 0-3 (19-25, 20-25, 18-25)
Holandia – Rosja : 2-3 (13-25, 25-19, 21-25, 25-21, 13-15)

Niedziela 5 września 2021
13:00:
Macedonia Północna – Hiszpania
16:30: Rosja — Finlandia

poniedziałek 6 września 2021
16 godzin:
Macedonia Północna – Hiszpania
19:00: Turcja – Holandia

wtorek 7 września 2021
16 godzin:
Hiszpania – Rosja
19:00: Finlandia – Holandia

Środa 8 września 2021
16 godzin:
Rosja – Macedonia Północna
19:00: Finlandia – Turcja

Grupa D (w Tallinie, Estonia)
1- Łotwa 4 punkty
2- Francja 3
3- Niemcy 3
4- Estonia 2
5- Chorwacja
6- Słowacja 1

Środa 1 września 2021
Estonia – Łotwa : 1-3 (23-25, 22-25, 25-16, 21-25)

piątek 3 września 2021
Chorwacja – Niemcy : 0-3 (20-25, 13-25, 19-25)
Francja – Słowacja: 3-0 (25-22, 25-20, 25-19)

Sobota 4 września 2021
Słowacja – Estonia : 2-3 (27-25, 25-22, 18-25, 14-25, 13-15)
Chorwacja – Łotwa: 3-2 (28-30, 25-20, 23-25, 31-29, 15-11)

READ  Gilt martwił się, że Melek nie wróci

Niedziela 5 września 2021
15 godzin:
Estonia – Niemcy
18:00: Francja – Chorwacja

poniedziałek 6 września 2021
16 godzin:
Łotwa – Słowacja
19:00: Niemcy – Francja

wtorek 7 września 2021
16 godzin:
Łotwa – Niemcy
19:00: Chorwacja – Estonia

Środa 8 września 2021
16 godzin:
Słowacja – Chorwacja
19:00: Francja – Łotwa

czwartek 9 września 2021
16 godzin: Niemcy – Słowacja
19:00: Estonia – Francja

>>> Pierwsze cztery z każdej grupy kwalifikują się do 1/8 finału.

Ósmy finał (czasy do ustalenia)
Sobota 11 września (w Gdańsku, Polska)
Mecz 1:
A1 – C4
Mecz 2: C2 – A3

Niedziela 12 września (w Gdańsku, Polska)
Mecz 5: C1 – A4
Mecz 6: A2 – C3

(w Ostrawie, Serbia)
Mecz 7: B1 – D4
Mecz 8: D2 – B3

poniedziałek, 13 września 2021 (w Ostrawie, Serbia)
Mecz 3: D1 – B4
Mecz 4: B2 – D3

KWARTAŁ FINAŁ (czas do określenia)
wtorek 14 września 2021 (w Gdańsku, Polska)
Kwartał 1: Zwycięzca meczu 1 – Zwycięzca meczu 2
Kwartał 3: Zwycięzca meczu 5 – Zwycięzca meczu 6

Środa 15 września 2021 (w Ostrawie, Serbia)
Kwartał 2: Zwycięski mecz 3 – Zwycięski mecz 4
Kwadrant 4: Zwycięzca meczu 7 – Zwycięzca meczu 8

Półfinały (czasy do ustalenia)
Sobota 18 września 2021 (w Katowicach, Polska)
półfinał 1: 1. zwycięzca – zwycięzca ćwiartki 2
Półfinał 2: Zwycięzca ćwiartki 3 – Zwycięzca czwarty 4

mały finał
Niedziela 19 września 2021 (w Katowicach, Polska)
17:30: Półfinał przegrany 1 – przegrany półfinał 2

Wniosek
Niedziela 19 września 2021 (w Katowicach, Polska)
20:30: Zwycięzca półfinału 1 – Zwycięzca półfinału 2