Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stadion Rennes-Mercato: pierwszy cios Camavingi w Realu Madryt

Uruchomienie jednak! Klub piłkarski Real Madryt: 10 najlepszych strzelców w historii

Eduardo Camavinga nie krył entuzjazmu do podpisania kontraktu z Realem Madryt tego lata. Wolał dołączyć do hiszpańskiego klubu niż Manchesteru United czy Paris Saint-Germain, gdzie jego nagrody były wyższe, pomocnik, który trenował na Stade Rennes, może szybko się rozczarować.

18-letni Camavinga już wie, że rywalizacja na jego boisku będzie zacięta z magicznym trio Toni Kroos, Luka Modric i Casemiro. Te trzy wydają się nietykalne na papierze w umyśle Carlo Ancelottiego.

Tak więc były pomocnik Stade Rennais musi zmierzyć się z Federico Valverde (23), graczem przekraczającym jego kompetencje… ale uwielbianym przez liderów zarządu Casa Blanca. Do tego stopnia, że ​​po ostatnim rozszerzeniu 24 sierpnia trwają prace nad rozszerzeniem!

„Real Madryt uważa Fede Valverde za klucz do swoich planów na przyszłość” – mówi Fabrizio Romano. Zarząd chce przedłużyć jego kontrakt, aby uniknąć ofert od klubów Premier League latem przyszłego roku, po tym, jak w ostatnich miesiącach zbliżył się do siebie. Nowy ład do 2027 r. oznacza, że ​​nie zostanie on dotknięty. Jeśli Camavinga myśli, że jest jedynym w tej sprawie, to się myli.

podsumować

Nowo przybyły do ​​Realu Madryt podczas letniego okienka transferowego Eduardo Camavinga (18) będzie daleki od wygrania meczu w pomocy. Federico Valverde (23) jest wyraźnie jego głównym konkurentem w tym kluczowym sektorze.