Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2020: regularna drużyna Polski

Polska idzie naprzód z wielkimi ambicjami na Euro 2020. Muszę powiedzieć, że zespół Palo Sousa może zaufać najlepszym graczom. Dowody na potencjał Polski XI na rozpoczęcie europejskiego turnieju.

Wojciech Schkesny
Bramkarzem otwierającym Juventus jest Wojciech Schkesny. | Socrates Images / Getty Images

Jest wskazanym lektorem domowym tego egzaminu z języka polskiego. Jednym z najbardziej doświadczonych graczy tej inauguracyjnej XI jest Vojciech Schkesny.

52 razy Kapitanie, Stróżu Juventus Oczekuje udziału w wydarzeniu. Po trudnym sezonie w środku PianconeriChciałby zacząć wszystko od nowaEuro 2020.

U.C. Sampteria przeciwko Cochlear Calcio - Serie A.
Bardos Berezinski zajmie swoje miejsce na właściwym torze do obrony. | Pavlo Ratini / Getty Images

Po prawej stronie musimy znaleźć Bardosa Peresinsky’ego. Niezaprzeczalny posiadacz z Samptorią, która również jest w Polsce.

Opuścił tylko jedno z dziewięciu ostatnich spotkań reprezentacji Polski. Tak więc 28-latek może zobaczyć go w akcji podczas turnieju europejskiego.

John Bednarek
John Bednarek pojawił się w każdym meczu Premier League ze Świętymi w tym sezonie. | Visionhaus / Getty Images

Już teraz awansuje jako jeden z polskich talibów na ten europejski turniej. John Bednarek zrobił bardzo silne wrażenie Premier League Z Southampton w tym sezonie. Przegapił tylko dwa mecze w lidze angielskiej.

25-latek, który rozegrał już 29 występów w reprezentacji Polski, prawie na pewno zagra w otwierającej XI edycji Euro 2020. Ma nadzieję, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc swoim ludziom przejść długą drogę.

Kamil Click
Kamil Click jest jednym z kapitanów tej selekcji. | Francesco Pecorro / Getty Images

Był jednym z administratorów tego polskiego egzaminu. Kamil Click ma dla Polski prawie 82 czapki. Mimo że ma 33 lata, z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Posiadacz podczas ostatniej wyprawy z kijami będzie tam podczas euro.

Wyrzucony z Benevento, ma nadzieję, że zmieni zdanie podczas europejskiego turnieju.

Magij Ribus
Maggie Ribus ma nadzieję, że pójdzie za Paulem Sausem. | Socrates Images / Getty Images

Na lewo od obrony musisz polegać na Palo Sousa Magiz Ribus. Zagrał w trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022, niezaprzeczalny posiadacz lokomotywy Moskwa, musi kontynuować w tym tempie do Euro 2020.

Jacob Motor
Jacob Motor gra teraz w Premier League. | Justin Setterfield / Getty Images

Teraz dołączył Premier League. Opracowany dla Brighton, Jacob Motor zajmuje również miejsce w swojej drużynie narodowej. Rozpoczął dwa z trzech meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata w 2022 roku.

READ  Tenis ziemny. United Cup – Francja – Polska połowa w najbliższą sobotę: „Będziemy gotowi!”

Nic więc dziwnego, że 22-letni talent zadebiutował na początku XI Palo Sausage. Mając już dwa gole w swojej selekcji, spróbuje zrobić to samo w europejskich meczach z Ukrainą i Anglią.

Grosscourse Kryzhovyak
Crescors Kryzhovyak jest jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce. | Oleg Nikishin / Getty Images

Znamy go dobrze we Francji. Crescors Krischowiak grał dla PSG, Bordeaux, Nantes czy Reims. Polski pomocnik gra teraz dla Rosji i lokomotywy Moskwa. Mimo swoich 31 lat nadal gra na dobrym poziomie.

W tym sezonie pomocnik stracił prawie jedenaście bramek we wszystkich rozgrywkach. Międzynarodowy 78 razy, jest jednym z najbardziej doświadczonych elementów tej selekcji.

Matthews Clich
Matthews Clichy bardzo dobrze zagrał z Leeds United. | Alex Livesey / Getty Images

W elicie angielskiego futbolu Leeds United wierzyło w stereotyp Mattsa w jego pomocy. Polski pomocnik rozegrał 35 z 38 meczów Premier League w tym sezonie. Korzystając z zaufania Marcelo Pizza, był w stanie stworzyć mocny wygląd.

Reprezentant Polski (30 występów) zapewnił też luksus zdobycia czterech goli i pięciu asyst w lidze. Powinien zająć czołowe miejsce w XI meczu otwarcia Polski podczas Euro 2020.

Pyotr Jilinsky
Piotr Jilinsky będzie spodziewany podczas tego euro. | Francesco Pecorro / Getty Images

Mowa o jednym z najlepszych polskich zawodników w tym sezonie. Z SSC Napoli, Pyotr Jilinski gra na znakomitym poziomie. W prawie 36 meczach Serie A 27-latek strzelił osiem goli i zapewnił jedenaście asyst w lidze włoskiej. Wystarczająco dużo, aby dostać się do świetnej formy na europejskie zawody!

Arcadius Milik, Frederic Rajkovic
Arcadius Milic wznowił działalność w Marsylii. | John Perry / Getty Images

Arcadius Milic, umieszczony w szafie w SSC Napoli, całkowicie ponownie otworzył stronęGDYBY. Polski napastnik dołączył do La Canberra podczas okienka transferowego zeszłej zimy, mając już prawie dziewięć bramek w 15 meczach LQ1.

Powinniśmy go zobaczyć w otwierającym XI meczu o mistrzostwo Europy Paulo Sosy. Z pełnym przekonaniem stworzy mocną parę z Robertem Lewandowskim.

Robert Lewandowski
Gwiazdą tej selekcji będzie Robert Lewandowski. | Alexander Hosenstein / Getty Images

Jest gwiazdą Polski i jednym z najbardziej wyczekiwanych graczy tego Euro 2020. Wychodząc z sezonu z 41 golami w Bundeslidze, Robert Lewandowski Jest w dużym formacie. Kapitanem tej selekcji jest zawodnik Bayernu Monachium.

32-latek, który 116 razy nosił polską koszulkę, strzelił ze swoją reprezentacją prawie 66 bramek. Podczas tegorocznych zawodów będzie się dla niego czym wyróżniać!

READ  Czy Francja i Niemcy są niewinnymi dziećmi Putina?