Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eric Ten Hag uważa stanowisko Cristiano Ronaldo i przeciekaczy za „nie do zaakceptowania”

Poza cudem (i cóż za cud!), jest niewielka szansa, że ​​ich związek będzie Cristiano Ronaldo A Manchester United Pewnego dnia jestem z powrotem w dobrej formie. Po tym, jak wyschły starty przygotowań jego drużyny w Tajlandii i Australii, Portugalczyk wrócił w ostatnich dniach i nawet wziął udział w pierwszej połowie sparingu. przeciwko Rayo VallecanoNiedziela.

W przerwie został zastąpiony przez nowego trenera Erika ten Haga, a następnie złapany na gorącym uczynku za zbaczanie z Old Trafford jeszcze przed ostatnim gwizdkiem. Stanowisko, którego holenderski trener w ogóle nie docenił, jak wyjaśnił mediom w Viaplay Sport w Holandii. – To jest nie do przyjęcia. Dla wszystkich. Jesteśmy drużyną i musisz zostać do końca – powiedział, dodając, że Ronaldo nie był jedynym, który uciekł.

Na ławce w Brighton?

Według brytyjskiej prasy najprawdopodobniej Ronaldo nie powinien rozpocząć pierwszego meczu sezonu w niedzielę z Brighton. W każdym razie po takich działaniach i braku szacunku dla mankońskiego establishmentu, trudno sobie wyobrazić, by gwiazda Portugalii kontynuowała przygodę w klubie, który obnażył go na oczach całego świata. Jeśli przed towarzyskim spotkaniem z Hiszpanami nadal miał poparcie opinii publicznej, nie jestem pewien, czy Old Trafford nadal będzie mu ułaskawiał.

READ  Andrea Vendram (AG2R Citröen) wygrywa 12.etap Giro