Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eliminacje UEFA Euro 2023 — Espoire Francja — transmisje na żywo

Francja i Ukraina: 4-0

80: Gol dla Francji!!! Ryan znowu orientalny! Leon widzi, jak kopniak Amina Jouiriego odbija się od jego klatki piersiowej, a następnie leci w kierunku ukraińskiej siatki! Zwróć uwagę na post, który Amin Adly znalazł kilka sekund temu.

75e: Żółta kartka przeciwko Modricowi, winnemu popełnienia poważnego faulu na Ryanie Sharqi.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy UEFA do lat 21 2023

„Marnotrawstwo”, „frustracja” lub „wspaniała płyta”: Ripoll, symbol francuskiego syndromu

20 godzin temu

74 AH: Najnowsza zmiana Bleuetsa: Khéphren Thuram w nogach tego wieczoru, pozostawiając swoje miejsce Jorisowi Chotardowi.

70e: Zmiana na Bleuets: Malo Gusto zadebiutował w kurtce France Espoirs, zastępując Adriena Trufferta, autora Tonight’s Fantastic Performance in Brest.

68: Gol dla Francji!!! Ryan Shirky!!! W swoim pierwszym wyborze drużyna lepszej nadziei, wysłana przez Muhammeda Ali Chu, pędzi na prawą stronę, przebijając ukraińskiego bramkarza płynnym dośrodkowaniem. Jest czwartym najlepszym strzelcem wieczoru!

67e: Guerry posyła Traverta w pole karne, ale drużyna nie trafiła w ramkę, atakując Ruslana Neshira.

65e: Miły powrót Ukraińców, którzy widzieli, jak strażnicy Thurama powstrzymują natarcie i wznawiają Bleuets.

62 AH: Amin Al-Quwairi i Rayan Sharqi znakomicie spotykają się po lewej stronie, a Neswa po raz kolejny podaje w polu karnym Amina Adly’ego.

59e: Zmiany także na Ukrainie: Heorhii Sudakov opuszcza miejsce dla Mychajła Mudryka, a Artem Bondarenko (kapitan) zostaje zastąpiony przez Bohdana Beloshevsky’ego.

58 godz.: Sylvain Ripoll dokonuje pierwszych zmian: Ryan Cherki, Mohamed Ali Chu i Luc Badi weszli na miejsca i miejsca Sofiane Diop, Arnaud Kalimundo i Benoit Badiachel.

54. miejsce: gol dla reprezentacji Francji!!! Amin Adly jeszcze bardziej przedstawia swój pierwszy cel i swój pierwszy wybór! Były zawodnik Tuluzy pokazuje swój wspaniały strzał, by zaskoczyć Raslana Nisherta wspaniałym podaniem Amine Jouiri! Jagody są wprowadzane na rynek!

READ  Milan wycofał się z Lazio Roma i odpadł z Serie A

49e : Podopieczni Sylvaina Ripoll zaczęli w takim samym tempie jak w pierwszej połowie: zaciekli!

45 godz.: Kilka zmian wprowadzonych przez Rusłana Rutana od samego początku: Bogdan Vionnik zastąpił Mikołę Kokharevicha, Ivan Jelesko zastąpił Dmytro Kreskeva.

45 godz.: Rozpoczęcie ! Wznowienie spotkania w Brześciu!

MI-TEMPS: Pod wyraźną kontrolą Bleuetów i zredukowaną do 10, Ukraińcy prowadzili do przerwy 2:0. Gracze Sylvain Ripoll oferują dynamiczną grę pełną pewności siebie, którą będą musieli utrzymać w drugiej połowie, aby jeszcze bardziej poszerzyć różnicę!

45 godz. + 2: Koniec pierwszej połowy!

45 godz.: Szkocki sędzia spotkania ogłasza dwie minuty dogrywki w pierwszej połowie.

43: Gol dla Francji!!! Co za cud SOFIANE DIOP!!! Monegasque otwiera stopę 25 metrów od klatki Rusłana Neshchereta i robi świetnego kopniaka, który kończy się przedostaniem do prawego okna nieszczęsnego portiera! Z nadzieją otwiera też swoje biuro!

40: Gol dla Francji!!! Arno Kalimundo został wysłany przez Pierre’a Kalulu na prawo od ukraińskiego obszaru i oddał czysty strzał, który otwiera mecz i pozwala mu otworzyć własny licznik z nadzieją!

40 AH: Adrien Truffert wykorzystuje swoją szansę z daleka: trafia w cel, ale nie ma dość siły, by się martwić…

38e: Bleuets jest teraz zainstalowany w ukraińskim obozie, ale bez powodzenia przekracza Rusłana Neshcheret, autora spektaklu high-flying.

35e: Żółta kartka przeciwko Benoîtowi Badiashile za spóźniony gest na Dmytro Kryskiv.

33e: Zmiana w drużynie Rusłana Rotana, gdzie Ołeksandr Nazarenko ustąpił miejsca Walerijowi Dobko.

30e : Wyślij nową żółtą kartkę przeciwko Ukrainie! Tym razem przed nr 10 stoi Heorhii Sudakov, za pomyłkę notariusza przy wejściu do jego klatki piersiowej.

28 godz.: Dominująca w grze drużyna Francji będzie ewoluować na poziomie 11 vs 10, co jeszcze bardziej ułatwi ich obecną bazę.

dwudziesty szósty: Czerwona kartka przeciwko Maximowi Talofyrovowi! Ukraiński obrońca tnie Adriana Traverta z lewej strony. Szkocki sędzia nie wahał się ani chwili.

READ  Skoki narciarskie. Letnia Grand Prix Courchevel: dublet Austrii w kwalifikacjach

25e : Żółta kartka dla Oleksiego Sycha, winnego śmiertelnego faulu na Adrienie Truffert.

24e : Co za przystanek Ruslan Neschert! Ukraiński bramkarz po raz kolejny zmierzy się z Bleuets, w świetnym ruchu prowadzonym przez Amina Adly’ego.

23e : Rzut wolny dla reprezentacji Francji! Opiekuje się nią Amin al-Quwairi, ale znajduje tylko ukraińską obronę…

16 godz.: Deszcz trwa z zapasów na klatce Ukraińców! Tym razem Kalimundo wrzuca piłkę do małej lewej siatki, ale daleko nie zajdzie!

czternasty: Co za sekwencja Amina Goweri! Niçois zlikwidował obronę Ukraińców, ale jego strzał z dystansu ponownie załamał się na ostatnim tarasie the Blues and Yellows!

13e: Kalimundo posyła Adly’ego na swoją prawą stronę, ale nowy Bayer Lerverkusen tęskni za konfrontacją twarzą w twarz z Ruslanem Neschertem!

11 godz.: Amin Adly strzela pod dach ukraińskiej drużyny, znajduje oponę, ale nie udaje mu się oszukać bramkarza drużyny przeciwnej.

9e : Wspaniały powrót do zdrowia po Maxence Caqueret na 40 metrach, który bezpiecznie pchnął piłkę w kierunku powierzchni Rusłana Neshchereta. Słabo została przekazana Aminowi Al-Juwairi, a Al-Balwit przegapił ciekawą okazję.

8e: Sofiane Diop prezentuje się na festiwalu trików w strefie graczy Raslan Rotan, ale jego działalność nie kończy się na celu dla beluwta.

6e: Wybór reprezentacji Ukrainy przedstawia ryzykowną strategię powrotu do zdrowia, poczynając od bramkarza do kontrataku: do tego czasu ta strategia przechodzi!

5e: Balewy stawiają stopy na piłce, nie będąc w tej chwili zbyt niebezpieczne.

2e: Za pośrednictwem Amina Adly francuska drużyna narodowa oferuje sobie pierwszy przełom w obozie ukraińskim, nie będąc w stanie uderzyć.

1e: Rozpoczęcie ! Bleuets of Sylvain Ripoll musi wprowadzić tę pierwszą ukraińską drużynę do grupy H u siebie! Życzę wszystkim dobrej zabawy!

READ  Notatki: Real Betis - Real Madryt

18.28: Teraz kolej Marsylii!

18.27: Najpierw rozbrzmiewa ukraiński hymn!

18.26: Gracze przybyli na boisko, tutaj w Brześciu!

18.22: zakwalifikować się do Euro 2023 odbędzie się w Rumunii i GruzjiBleuets albo będą musieli zająć pierwsze miejsce w grupie H, albo znaleźć się na drugim miejscu spośród wszystkich dziewięciu grup kwalifikacyjnych. Jednak zespół Sylvaina Ripoll, pełen talentów, starał się jak dotąd pokazać przekonującą twarz… Przeczytaj nasz artykuł o nadziejach: Co sądzisz o bilansie Sylvaina Ripoll pomiędzy „marnotrawstwem” a wynikami historycznymi?

18H18: Po stronie ukraińskiej były międzynarodowy gracz niebiesko-żółty Raslan Rotan (wybierz 100) wybierz a 4-1-4-1 : Neshcheret – Sych, Talovierov, Batagov, Vivcharenko – Mykhailenko – Kryskiv, Bondarenko (cap.), Sudakov, Nazarenko – Kukharevych.

18H13: Bez dalszych ceregieli przejdźmy do kompozycje ! Sylvain Ripoll wybierać 4-3-3 Spośród nich William Saliba będzie dowódcą centralnej obrony: Meselier – Kalulu, Saliba (kapelusz), Badiachel, Truffert – Adly, K. Thuram, Kakeret – Kalimundo, Gweri, Diop.

18H08: Pierwsza w kwalifikacyjnej grupie H Ukraina była ważna 6 punktów i dwa zwycięstwa, podczas gdy francuska młodzież jest obecnie na trzecim miejscu z 4 punkty, wygraj i zremisuj.

18H05: Les Bleuets odbierają swoich przeciwników od dzisiaj do Stadion Francisa Le Ble w BrześciuObecnie jest 19°C i nie widać żadnych pryszniców!

18.01: Witam wszystkich w Eurosporcie, aby śledzić spotkanie na żywo między drużyną kontemplować Francję dla drużyny Nadzieje Ukrainy, liczyć Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Espoirs w 2023 r..

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy UEFA do lat 21 2023

Potrzeba indywidualnego talentu: dlaczego Ripoll stawia na Cherky

05/10/2021 o 15:51

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy UEFA do lat 21 2023

Ofiara krwiaka w lewej stopie, Kamavinga niepewny Ukrainy

05/10/2021 o 12:51