Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Edycja limitowana z cyfrowym paszportem Blockchain

T-2077 został zaprojektowany przez Błonie, ponownie uruchomioną polską firmę zegarmistrzowską około dziesięć lat temu. Na pierwszy rzut oka T-2077 przywodzi na myśl design futurystycznych zegarków z lat 70-tych.

Zegarek jest wodoszczelny do 50 metrów i posiada żółty wyświetlacz LED, umożliwiający odczyt czasu w formacie 12 lub 24 godzinnym, który można regulować za pomocą jednego przycisku. Ruch został zmodyfikowany tak, aby można było ustawić datę na koniec 2077 roku.

Zarówno koperta, jak i bransoleta są dostępne z tytanu klasy 2. Ten ostatni można regulować w trzech możliwych konfiguracjach. Co najważniejsze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić ten zegarek ze standardową bransoletą.

Dzięki blockchainowi Ethereum T-2077 otrzyma Certyfikat Autentyczności w postaci niezamiennego tokena (NFT). Piksel.art ułatwi stworzenie NFT dla tego T-2077 dzięki protokołowi Arianee, zapewniając każdemu właścicielowi unikalną i trwałą tożsamość cyfrową.

Składa się z unikalnego specjalnego paszportu cyfrowego do zapisywania szczegółów zegarka, takich jak numer seryjny itp. Ta innowacyjna metoda posiadania fizycznych obiektów ma na celu poprawę doświadczenia użytkownika, ponieważ właściciele nie muszą już posiadać fizycznych certyfikatów, aby zweryfikować historię właściciela T-2077.

Zegarek jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym CD PROJEKT RED GEAR od 1 rokujest bycie Grudzień 2021. Wnioski składane są w formie przedsprzedaży. Po zakończeniu okresu przedsprzedaży produkcja zostanie wstrzymana.

Jak podkreślają dyrektorzy marki Błonie: „Skontaktowaliśmy się z zespołem CD PROJEKT z koncepcją zegarka, która wydawała nam się idealnie wpasować się w uliczny krajobraz Miasta Nocy.(…) Jako polski zegarmistrz, pracujący ze światem – renomowana firma zajmująca się grami wideo i jedna z największych polskich firm jest jak spełnienie marzeń.

Reaktywowana w 2012 roku polska marka Błonie jest prawdziwym narodowym symbolem przywróconym do życia, pozwalającym kontynuować zegarmistrzowską tradycję Polski. ZMP Błonie początkowo produkowało zegarki w latach 50. i 60. XX wieku. A w ciągu ostatnich dziesięciu lat wyprodukowano kilka tysięcy zegarków Błonie, a marka wyrosła na jeden z najpopularniejszych zegarków na rodzimym rynku.

READ  CAC40: Red Lantern w Europie, drugi oczekiwany rekolekcje dla West Street