Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EDF: Deschamps i Benzema w wadze ciężkiej

Pokaż więcej…

Karim Benzema (33 lata, 85 występów i 27 goli) zawsze szuka swojego pierwszego gola od powrotu do reprezentacji Francji i cierpi na brak kompetencji, o czym świadczy jego nowa porażka w pierwszej połowie z Węgrami ( 1-1) Sobota w euro. Trener Didier Deschamps przyznał się do pewnej presji na napastnika Realu Madryt w tej sprawie, ale odmawia wszczęcia alarmu.

„Napastnicy żyją i żywią się skutecznością. Karim jest zawodnikiem wagi ciężkiej, pomimo swojego doświadczenia i wiedzy. Jak przyznał technik, jest odpowiedzialny jak Giroud trzy lata temu w Pucharze Świata. W tę niedzielę na Telefoot Hill. Ważne jest to, że on ma całą moją pewność siebie i pewność całej grupy. W tym atakujący niekoniecznie mają najlepszą skuteczność. – Oprócz skuteczności w grze jest wszystko, co mogą zrobić, ale zawsze będą oceniani, czy zdobędą bramkę albo nie.”

Szok, jaki spotkał Portugalii w środę, jest doskonałą okazją dla Merengo, by zakończyć głód i strzelić pierwszego gola w karierze w finałach Mistrzostw Europy.

Przeczytaj 7192 razy – Napisane przez Romaina Lantheaume’a 20.06.2021 o 12:16.READ  Zły gest Antonio Rudigera wobec Paula Pogby idzie źle w Niemczech