Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Donovan Desmay na KSW 66 w najbliższą sobotę: „Chcę połączyć wyniki z wydajnością”

Donovan Desmai rozpoczyna w sobotę 2022 rok od walki z Paulem Łukaszem Ragowskim, zorganizowanej przez KFA w Polsce. Piekło powraca dla mieszkańca Brukseli, który jest zdeterminowany, by zrobić wrażenie na swoim pierwszym dużym spotkaniu w tym roku.

Starannie przygotowana bitwa na kilka tygodni. „Podejście różni się od Cage Warriors, w których byłem wcześniej. W tej organizacji skupiamy się na pokazie. To wielkie show, a zawodnicy KSW chcą walczyć w wielkich walkach. Podobnie jak poprzednie czasy, oczekuję prawdziwej walki w klatkach „, zaczyna brukselka.

Stan umysłu zamierza także pokazać w sobotę w Klatce. „W razie potrzeby jestem też gotowy do walki. W porównaniu do mojej pierwszej walki w KSW, dokonaliśmy kilku poprawek. Pracowałem nad tym, nad czym trzeba było popracować, aby przeciwdziałać dynamice tej walki.”

Jeśli został znokautowany w czerwcu w swojej pierwszej walce na KSW, Donovan Desmay ma wszystko naprawić w ten weekend. „Szczególnie chcę podkreślić dynamikę tej ostatniej walki. Zdecydowanie zostałem pokonany, ale bez względu na to, czy byli to moi fani, czy organizatorzy, wielu doceniło mój występ”.

Do tego stopnia, że ​​uwagę organizatorów zwrócił mieszkaniec Brukseli.. „To pierwsza walka w roku, to szansa na dobry początek 2022 roku. Mam wiele projektów sportowych na ten 2022 rok, a organizacja opowiedziała mi o swoich projektach dla mnie. Chcą awansować dla mnie i mają Już to zrobiłem. Powiedziała mi, że będę walczył w tym roku co najmniej trzy razy. Mam wiele perspektyw na 2022, który powinien być dla mnie dobrym rokiem.

Donovan Desmay jest gotów sprostać tym oczekiwaniom. „Chcę połączyć wyniki z wydajnością, ponieważ wyniki bez wydajności nie mają tego samego smaku”.

Zwłaszcza, że ​​mieszkaniec Brukseli był w ostatnich miesiącach skrupulatnie przygotowywany. Czuję się bardzo dobrze, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Właśnie wróciłem z miesięcznego obozu treningowego w Hiszpanii z przyszłym mistrzem UFC. Jestem pewny, że mam nową broń i planuję ją pokazać w sobotę podczas jego walki”.

READ  Puchar Króla: Barcelona gra w Linares (1-2), najlepszy strzelec Ousmane Dembele, zwycięstwo Realu Madryt przez druty.