Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobre wieści o Presnelu Kimpembe

Dobre wieści o Presnelu Kimpembe

Chociaż nie mógł grać, w ubiegły wtorek nadal grał w Barcelonie. Po 14 miesiącach pauzy Presnel Kimpembe nadal znajduje się w fazie rekonwalescencji w Paris Saint-Germain. Obrońca przygotowuje się do przyszłego sezonu, starając się jednocześnie utrzymywać kontakt z szatnią PSG. Na boisku 28-letni obrońca pożegnał się już z sezonem 2023-2024. Jednak teraz, mimo że w ciągu ostatnich 20 miesięcy rozegrał zaledwie 15 meczów, wyszkolony w klubie zawodnik powoli, ale pewnie zmierza w stronę powrotu.

Reszta zostanie podana po tym ogłoszeniu

W najbliższy wtorek, w przededniu przełożonego meczu 29. kolejki Ligi Francuskiej przeciwko Lorient, stołeczny klub przekazał dobre wieści w sprawie Kimpembe. Rzeczywiście, reprezentant Francji samodzielnie ćwiczy z piłką na boisku. Dobra wiadomość, że będzie zdrowy i gotowy do rozpoczęcia następnego sezonu. Ze swojej strony Sergio Rico przed powrotem do Paryża przejdzie we wtorek obowiązkowe badania lekarskie.

Parions Sport en Ligne i Foot Mercato oferują bonus powitalny w wysokości 90 € i bonus bez depozytu w wysokości 10 € z kodem FM10. Zwycięstwo PSG może dać Ci do 120 €, a zwycięstwo Lorient aż do 657 €.

pub. the
aktualizować

READ  Sześć dni świetności dla Paris Saint-Germain, Velhovic i Melek z Juventusem, który stracił Chesney z powodu kontuzji.