Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobre wieści na pierwszy dzień przeciwko Reims

Zaczął się jedenasty świat Paris Saint-Germain: podsumowanie pierwszej konferencji prasowej Christophe Galtier

Nowy sezon pełen ambicji Olimpiada w Marsylii ! W drugim roku rodzina Marseille ma nadzieję osiągnąć podobne wyniki w roku finansowym 2022-2023. Kiedy trenerem został Igor Tudor, który zastąpił Jorge Sampaoli, przygotowania były bardzo mieszane i zakończyły się bolesną porażką 2:0 u siebie z AC Milan. Spotkanie, na którym trybuny stadionu wypełniło ponad 60 000 kibiców. Szaleństwo wznawia sezon w niedzielę przeciwko Stade de Reims.

cały odcinek

W rzeczywistości klub właśnie ogłosił, że stadion jest już pełny na przyjęcie Championa. Oczekuje się, że pod koniec pierwszego dnia turnieju weźmie udział ponad 65 000 osób. Fani, którzy przegapili łódź, będą musieli poczekać do 20 sierpnia i odebrać klub Nantes na mecz z kolegami z drużyny Dimitri Payet. Wystarczająco, aby zapewnić nam świetną atmosferę na wielki powrót Ligue 1!

OM – wyprzedane Reims

podsumować

Na rozpoczęcie sezonu 2022-2023 Olympique Marsylia będzie gospodarzem Stade de Reims w niedzielę, a Stade Vélodrome jest już pełny na to spotkanie. Oczekuje się, że do zatok przybędzie ponad 65 000 osób.

READ  To oficjalne dla Paulo Sousy, który wyjedzie z Polski do Flamengo