Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Do światów sztafetowych wybrano trzech zawodników Val d’Oise

Sarah Richard Mingas (z lewej) i Kelia Pullen (z prawej) zostali wybrani do udziału w Mistrzostwach Świata w sztafecie 1 i 2 maja w Chorzo. (Dr)

Trzech członków zUmowa Franconville Cesam Val d’Oise (Efcvo), zostali wybrani do udziału Naukowiec z Relais Sobota 1 maja i niedziela 2 maja 2021 roku Chorzo, Na Polska.

Upadek Muhammadu Z tej okazji uhonoruje swój ósmy wybór w reprezentacji Francji. Ochrona Mikaela Hananiego i Joela Batoriego na wysokości 4 x 100 metrów zostanie wyrównana wraz z Amaury Golitin, Christophe Lemaitre i Marvin René.

Razem z Christophe’em Limiterem

Zasłużona nagroda, biorąc pod uwagę jego doskonały sezon halowy, został koronowany na National Elite i Best French Performance of the Season (6’60) na dystansie 60 metrów.

Sarah Richard Mingas Wystartuje na 4 x 100 m dla kobiet.

Pasierbica Olivier Valais jest ekspertem w dyscyplinie, w której regularnie występowała: zwyciężczyni Drużynowych Mistrzostw Europy 2019; Wicemistrz Europy (2017 Junior i Hope 2019).

Wreszcie, Kelia Pullen, Który tej zimy pokonał 5. czas francuski na 400 metrów (53’34), będzie rywalizował w kategorii kobiet 4x400m.

To wydarzenie przyniosło mu ogromną satysfakcję jako miejsce w finale (8) Mistrzostw Świata w Sztafecie 2019.

JB

READ  Val Dois. Saint-Ouen-l'Aumône. Gimnazjum im. Madeleine-Pauliaca, wszechsport w okolicy