Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uwagi: Real Madryt – Real Betis

Uwagi: Real Madryt – Real Betis

Real Madryt zmierzył się w sobotę z Realem Betis w 32. kolejce hiszpańskiej ligi. Oto notatki mieszkańców Madrytu przypisywane naszej redakcji.

uprzejmy: 7.5 – Kolejny dobry mecz i jedno czyste konto wygrane w tym meczu. Udane spotkanie twarzą w twarz i niestrudzone przebudzenie.

Carvajal: 5.5 – Powrót do Eleven jest stosunkowo poprawny dla Hiszpana, któremu wciąż brakuje soku i rytmu, aby móc wnieść więcej do swojej drużyny, zwłaszcza ofensywnej.

Wcześnie: 6,5 – dobre wyniki Francuzów, którzy dobrze zintegrowali się z tym zawiasem, który działał dobrze dla Nacho i Militau. Cenny podczas gry w powietrzu.

Militao: 7 – Kontynuacja jego ostatnich wycieczek. Idir emanuje spokojem i dokonał dziś wieczorem dwóch decydujących interwencji.

Nacho: 6.5 – Na osi, po lewej stronie lub w obronie trójstronnej Nacho i tak reaguje.

Casemiro: 6 – Kiedy widzimy, że nawet Casemiro ma problemy z poruszaniem się do przodu, zdajemy sobie sprawę, jak trudni są fizycznie gracze. Czołg grał dobrą grę, ale paliwo wyraźnie się skończyło.

Modric: 6 – Znajdź bardzo podobny do brazylijskiego. Nieco wzburzony chorwacki zawodnik nie trafia więcej podań niż zwykle. Defensywne wypłaty były trudne …

Isco: 5 – Nie ma ani dobra, ani zła. neutralny. Nie było prawie żadnych strat i obracał się dobrze, ale nie przerwał żadnej passy ani nie zrobił różnicy.

Asensio: 4 – Bardzo mało na horyzoncie w tym meczu i niezbyt inspirujące. Nie ma dobrego centrum …

Rodrigo: 3 – Oczywiste jest, że Brazylijczyk walczy o odzyskanie formy sprzed kontuzji, ale nie ma wątpliwości, że będzie potrzebował trochę czasu.

Benzema: 5.5 – Atak Reala w dużej mierze zależy od jego gry i dzisiejszego wieczoru brakuje mi celności w ostatnim ruchu.