Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dla Chrisa Phillipsa F91 może przerazić tłum

Intrygująco, Weltzoa, były zawodnik Legii Warszawa, który został znokautowany z C3 przez Dudelange, ale też został mistrzem Polski w Poznaniu.

W Poznaniu musi być kilka osób. Logika?

Chris Phillips: Tak samo jest w tym kraju. Poza wielkimi plakatami… nawet jeśli jest to klub z wielkimi tradycjami, ciężko jest zapełnić stadion. Nawet jeśli szansa na zdobycie miejsca w Europie sprawia, że ​​ludzie trochę się ruszają.

Grałem raz, na tym stadionie, w maju 2018 roku.

O tak i to było wyjątkowe, ponieważ graliśmy w tytuł! Prowadziliśmy 2-0 kwadrans później, kiedy nastąpiła inwazja na boisko, która zmusiła nas do powrotu do szatni. Nigdy nie wychodziliśmy. Dziwnie jest zdobyć taki tytuł na zielonym dywanie, ale jednocześnie, biorąc pod uwagę wynik i czas gry… ale myślę, że ten gniew zwrócił się nie przeciwko nam, ale przeciwko ich drużynie. Biorąc pod uwagę poziom gry, jaki dali tego dnia, ich fani pojawili się bardzo szybko.

Ach, ale czuliśmy, że to wręcz nienawiść!

Ludzie byli tam, żeby zobaczyć, jak przegrywasz więcej niż po to, by Poznań wygrywał, prawda?

Ach, ale czuliśmy, że to wręcz nienawiść! Oni, patrząc na pozycje w rankingu, potrzebowali cudu, aby zostać mistrzami. Tego dnia ta rywalizacja była wokół nas. Tak, wszyscy przyszli do sądu, aby zobaczyć, jak przegrywamy. Ale ta atmosfera obróciła się przeciwko graczom z Poznania. A także przeciwko F91 mógł zwrócić się przeciwko nim!

Czy próbowałeś tego z Legią w sierpniu 2018 roku, kiedy F91 zaskoczył Cię w Polsce (1-2) przed wyeliminowaniem Cię po powrocie?

Zagraliśmy bardzo kiepski mecz iw tym meczu wszystko przegraliśmy u siebie. Kibice Legii, podobnie jak kibice Lecha Poznań, są przyzwyczajeni do gry ze swoją drużyną o tytuł, ale to już nie wystarcza, im też potrzebna jest Europa. Są do tego przyzwyczajeni. Więc jeśli sprawy nie idą zgodnie z planem, sprawy mogą szybko wymknąć się spod kontroli. Jeśli F91 zdobędzie punkty i frustracja ich zabierze…

READ  Organizacja Narodów Zjednoczonych zakazała wjazdu na granicę polsko-białoruską