Benfica wybiera, szalony mecz między Maccabi Hajfa a Belgradem

Kontynuacja kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Dziś wieczorem, z powodu wojny na Ukrainie, Benfica zmierzyła się z Dynamem Kijów w Polsce. Aguias szybko spasował spotkanie. Dużo lepiej, zwłaszcza z fizycznego punktu widzenia (Ukraińcy spędzili kilka miesięcy bez gry), zespół z Lizbony w pierwszej połowie prowadził 2:0 dzięki bramkom Gilberto i Gonzalo Ramosa. Wynik już się nie poruszy. A wcześniej wieczorem Karabach zremisował bez bramek z Viktorią Pilzno (0:0).

Co dalej z tą reklamą?

W końcu Czerwona Gwiazda Belgrad i Maccabi Haifa zapewniły nam wspaniałe spotkanie. Po 18. minucie po golu Piero, Serbowie odpowiedzieli przed końcem pierwszej połowy, obsadzając dwa kawałki Besica (27) i Kangi (40). Myśleli, że zrobili najtrudniejszą część. Ale to było bez polegania na Piero. Właściciel swojego drugiego gola wieczorem pięćdziesiątego pierwszego dnia, Haiti, pozwolił swojej drużynie zremisować, a potem to Sherry przywróciła ostateczną przewagę izraelskiego klubu po dziesięciu minutach.

• Maccabi HajfaCzerwona Gwiazda Belgrad: 3-2
READ  Puchar Narodów Afryki — Republika Południowej Afryki pokonuje Republikę Zielonego Przylądka w rzutach karnych i w pierwszej połowie dołącza do Nigerii