Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Djamel Belmadi (trener Algierii) o Andym Delorsie: „To wielki żart roku!”

„To albo wielka głupota, albo nerwy, które nie mają granic”.

Djamel Belmadi o decyzji Andy’ego Delorsa

W ten czwartek w RMC Belmadi podniósł swoją krytykę do jednego stopnia: „To wielki żart roku! Albo to wielka głupota, albo bigoteria, która nie zna granic. Mówiłem słowo w słowo to, co napisał, ale zapraszamy ludzi. Spójrzmy prawdzie w oczy. do prasy i Algierczyków.Powiedzieć, że umieściłby reprezentację narodową w nawiasach i że woli klub, bo jest konkurencja… Rozmawia ze mną o zawodach w Nicei, ale nie akceptuje tego, co jest w drużyna narodowa…”

Belmadi nie wyobraża sobie wyboru Delort na Mistrzostwa Świata 2022

Za nieco ponad rok odbędzie się walka o Puchar Świata, ale Belmadi nie wyobraża sobie, aby wybrać zawodnika, który nie mógł się zakwalifikować. „Zamierzamy więc grać poniżej 40 stopni w Nigrze, w strasznych warunkach, pokonamy się w całej Afryce podczas biegu kwalifikacyjnego, co jest rodzajem piekła, a kiedy wszystko się skończy, kiedy wszystko zostanie ustalone, Pan wraca jak mała panna młoda: „Czy to w porządku, czy jestem teraz dostępny?” To dla nas podwójna pogarda.

READ  Marseille Championship - Marseille 2023 - Transmisja na żywo - Wyniki - Arthur Fils zadziwia publiczność - Informacje sportowe - Łyżwiarstwo