Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Direct – Niemcy otworzą szczepionkę dla nastolatków w czerwcu

Strach przed uczestnictwem w lecie w Baka

Unikaj tłumów, aby chronić przyrodę bez zniechęcania do turystyki, która jest sercem gospodarki: region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, bardzo popularny wśród Francuzów i obcokrajowców, chce skierować niektórych odwiedzających do mniej znanych miejsc, aby uniknąć nieznośne lato. Zatory, zatorów lub zatorów.

„Musimy promować miejsca inne niż te, które zwykle podkreślają biura turystyczne czy media; mamy rozległe terytoria i są jeszcze inne perełki do odkrycia” – podkreśla Beric Navizette, szef serwisu concierge. Połączenia są w Parku Narodowym Ecrins, jednym z dziesięciu parków narodowych we Francji, położonym na południu Alp.

W tym roku region Provence Alpes Cote d’Azur ze swoim śródziemnomorskim wybrzeżem, czterema narodowymi parkami przyrody i dziewięcioma parkami regionalnymi od równin Camargue po „Colorado Provencal” w Le Brun oczekuje dużej liczby Francuzów. Klienci. Ale także kosmici.

Niemniej jednak ma nadzieję uniknąć „wielu ludzi w tym samym miejscu i w tym samym czasie”, jak podkreślił Francois de Canson, przewodniczący Regionalnej Komisji Turystyki, podczas rozpoczynania kampanii „bardziej odpowiedzialnej turystyki” w Raphèle -les-Arles w Alpilles.

READ  W Maroku fosforany służą dyplomacji