Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deschamps wierzy, że Paris Saint-Germain prędzej czy później wygra Ligę Mistrzów i mówi o sprawie Mbappe

Deschamps wierzy, że Paris Saint-Germain prędzej czy później wygra Ligę Mistrzów i mówi o sprawie Mbappe

Tak uważa zwycięzca Ligi Mistrzów Paryża Didier Deschamps. Tak wskazał w niedzielę w rozmowie z Telefoot trener reprezentacji Francji, choć kapitan Marsylii, mistrz Europy z 1993 roku, nie chciał deklarować, że to w ogóle rok dla stołecznego klubu. „Każdy rok jest rokiem Ligi Mistrzów albo nigdy nim nie jestPowiedział. W pewnym momencie do tego dojdzie, mam na to nadzieję, nawet jeśli Marsylia nie będzie zadowolona. „To ważne dla francuskiego futbolu”.

Paris Saint-Germain ledwo zakwalifikowało się do 1/8 finału rozgrywek po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie i odziedziczyło Real Sociedad jako swojego konkurenta w 1/8 finału. Europejska kampania może być ostatnią kampanią Kyliana Mbappe w paryskich barwach. Kapitan Bluesu nie ogłosił jeszcze decyzji dotyczącej swojej przyszłości, ponieważ jego kontrakt wygasa w czerwcu. „Killian podejmie decyzję i poinformuje go, kiedy uzna, że ​​jest to właściwy moment„, Deschamps bezczelnie skomentował profil Mbappe.

Oprócz Ligi Mistrzów i zarządzania swoją przyszłością w klubie, Mbappe planuje także stawić czoła wielu wyzwaniom w reprezentacji Francji w 2024 roku. Po Mistrzostwach Europy w Niemczech francuska gwiazda futbolu marzy także o wzięciu udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku z reprezentacją Francji. reprezentacja Francji. Wybór Thierry'ego Henry'ego. „Nie wiem, czy to było jego marzenie– stwierdził Deschamps. Zapytaj graczy, wszyscy powiedzą Ci, że chcą grać razem! Ale być może dla niektórych nie będzie to możliwe…”

READ  Wimbledon: Wawrinka nie ma nic do roboty, przegrał w 3 setach z Djokoviciem - rts.ch