OM: Niesamowita reklama Gattuso

Piłka nożna – Och

Opublikowano 14 stycznia 2024 o 3:45

Zapalony fan sportu. Dorastał wśród dźwięków silników Formuły 1 i wyczynów Ronaldinho. Dziś, mając tytuł magistra dziennikarstwa sportowego, nie tęskni już za Grand Prix Formuły 1 czy meczem Paris Saint-Germain, które są jego pasją i specjalizacją.

W piątkowy wieczór, w swoim pierwszym meczu w lidze francuskiej w 2024 roku, Marsylii nie udało się utrzymać przewagi punktowej i tym samym zremisowała na Stade Velodrome ze Strasburgiem (1:1). Rozczarowujący wynik Marsylii potwierdza trudności, z jakimi boryka się obecnie Marsylia. Jednak po meczu Gennaro Gattuso popełnił błąd, uważając się za odpowiedzialnego za rozczarowujący wynik swojej drużyny.

W swoim pierwszym meczu w tym roku we francuskiej League 1,Oh Na stadionie Velodrome zremisował ze Strasburgiem (1:1). Jednakże, Samuela Gigota Wynik otworzył się już w pierwszych minutach meczu, ale Alzatczycy wyrównali pod koniec meczu. Ale Gennaro Gattuso Uważa, że ​​to jego wina.

Błąd Gattuso

Myślę, że to moja wina, nie byłem wystarczająco dobry. Jak powiedziałem, zdarzało się to już wcześniej i nie jest to pierwszy przypadek. Wiem o tym i najwyraźniej mi to przeszkadza. Myślę, że to moja odpowiedzialność », potwierdza trenerOh na konferencji prasowej przed dodaniem kolejnej warstwy.

„Moim obowiązkiem jest zapewnienie postępu w tej sprawie”.

Jeśli przeanalizujemy, to prawda, że ​​w drugiej połowie dużo się broniliśmy, pozostaliśmy bardzo wycofani i zapłaciliśmy za to cenę w 92. minucie, ale powtarzam, jest coś, czego nie udało mi się zmienić już. Do moich obowiązków należy zapewnienie postępu w tej kwestii. „, Dodać Gennaro Gattuso.