Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darty przełamuje barierę cenową głośników Samsung

To idealny czas, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk kina domowego z niesamowitymi promocjami Darty na trzech głośnikach Samsung. Jest to natychmiastowa zniżka od 100 do 500 euro, dzięki której możesz zgromadzić ofertę wykupu w wysokości 1000 euro, jeśli kupisz w tym samym czasie telewizor Samsung QLED.

Dobry system kina domowego to nie tylko telewizor panoramiczny 4K. To także dźwięk, który doskonale oddaje intensywność efektów i wyrazistość dialogów. Jednak jakość dźwięku telewizorów często nie odpowiada wspaniałym obrazom, jakie mogą zapewnić. Powód jest bardzo prosty: coraz bardziej smukła i minimalistyczna konstrukcja inteligentnych telewizorów wymaga głośników, które są tak nijakie, jak to tylko możliwe. Im mniejszy głośnik, tym słabszy dźwięk zapewni. Odpowiedzią na ten problem jest wzmacniacz. Dziś jest to najskuteczniejszy sposób na poprawę jakości dźwięku telewizora. Ponadto obecne głośniki zapewniają dobrą, a nawet doskonałą wydajność podczas słuchania muzyki. Letnia wyprzedaż to zdecydowanie dobry czas, aby poszukać dobrej okazji na soundbary. W szczególności Darty oferuje Ogromne rabaty na trzy modele Samsunga.

Na początek w kinie domowym

La Samsung HW-Q60T Q-Symphony za 299,99 € Zamiast 399,99 € (100 €). To doskonała baza do korzystania z dźwięku przestrzennego 5.1. Soundbar jest kompatybilny z Dolby Digital i DTS Virtual:X, zawiera 9 głośników. System dzwiękowy promień dźwięku (połączona łańcuchowo rura z 56 otworami w górnej części Q60T) kieruje dźwiękiem w celu odtworzenia efektów dźwiękowych w dokładny i realistyczny sposób. Jest wyposażony w bezprzewodowy subwoofer o mocy 160 W, który zapewnia niezbędną wydajność do filmów akcji, gier wideo, a także muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio ze smartfona przez połączenie Bluetooth.

Samsung HW-Q60T Q-Symfonia

Kompatybilny z Dolby Digital i DTS Virtual:X, Samsung HW-Q60T Q-Symphony Soundbar zawiera 9 głośników.

Q60T jest dostarczany z kablem optycznym, pilotem i uchwytem ściennym. Posiada wszystkie odpowiednie złącza (wejście optyczne, wejście i wyjście HDMI, port USB 2.0) i można go podłączyć do bezprzewodowego modelu tylnego głośnika Samsung SWA-8500. Jeśli masz najnowszy telewizor Samsung QLED (Q80T i nowsze), zintegrowany system Symfonia Q Możliwość synchronizacji telewizora i głośników Bardziej wciągające i mocniejsze wrażenia.

Aby zasmakować magii dźwięku Dolby Atmos

Dolby Atmos, będący obecnie głównym trendem technologicznym, wprowadza pionowy dźwięk przestrzenny do kin w Twoim salonie. Ale proszę bardzo, głośniki Dolby Atmos są nadal drogie. To właśnie sprawia, że ​​rabat 300 euro na Samsung BDS HW-Q900T za 699 € Zamiast 999 euro jest szczególnie interesujące. Wzmacniacz 7.1.2 z 8-calowym bezprzewodowym subwooferem w pionie i na boki tworzy efekt dźwiękowy 3D Dolby Atmos, który doskonale oddaje dźwięk kina domowego. Q900T, Ocenione 5 gwiazdek przez laboratorium CyfrowyKompatybilny z Q-Symphony i DTS Virtual:X i może być sparowany z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami Samsung SWA-9100S. Oprócz Bluetooth ma również łączność Wi-Fi dla tych, którzy wolą bezprzewodowe połączenie z telewizorem. Można nim sterować głosowo za pośrednictwem asystentów Bixby firmy Samsung lub Alexa firmy Amazon. Jego płaska i dyskretna konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie go pod telewizorem.

Dla pełnego doświadczenia kina domowego home

Samsung HW-Q950T za 999 € €Zamiast 1499 euro (-500 euro). Jesteśmy na szczycie gamy głośników Samsunga z konfiguracją zgodną z Dolby Atmos 9.1.4, w tym subwooferem i dwoma bezprzewodowymi tylnymi głośnikami. Znajdziemy wszystkie funkcje Q900T z dodatkowym bonusem dwóch tylnych głośników do pionowego rozprowadzenia, które zapewniają niezbędne uzupełnienie prawdziwego dźwięku 360 stopni. Q950T zawiera głośnik, który wykrywa niepożądany hałas i automatycznie wzmacnia dialog. Aby odtwarzać muzykę przez Bluetooth, wystarczy umieścić smartfon na kilka sekund na pasku głośności, a rozpocznie się odtwarzanie. Ale możesz to również zrobić przez połączenie Wi-Fi i uwolnić się od wszelkich ograniczeń dotyczących odległości. Zauważ, że ten wzmacniacz obsługuje kilka formatów audio, w tym FLAC do bezstratnego odtwarzania.

READ  Apple nie odmówiłby Flashowi na iPhonie, gdyby zadziałało