Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowa gra RPG łącząca Elden Ring i Skyrim jest wreszcie dostępna na Steamie

Kto nie chciałby wybrać się na epicką przygodę, aby spotkać mityczne stworzenia i szukać skarbów? W końcu to tylko niektóre z powodów, dla których kochamy gry RPG, takie jak Elden Ring i Skyrim.

W tym miesiącu odbędzie się długo oczekiwana premiera Dragon's Dogma 2 firmy Capcom, kontynuacji gry z 2012 roku na PC, PlayStation 3 i Xbox 360, zanim pojawi się ona na innych platformach. Oryginalna Dragon's Dogma była potężną, niedoskonałą, ale zabawną grą RPG, a jej kontynuacja ma na celu ulepszenie jej formuły w każdy możliwy sposób.

Obejrzyj zwiastun Dragon's Dogma 2 poniżej!

Z tego, co widzieliśmy do tej pory na temat Dragon's Dogma 2, wygląda na to, że nie zawiedzie, szczególnie w przypadku gigantycznego metalowego potwora inspirowanego mitologią grecką, nie mniej niż Talosa. Coś mi jednak mówi, że nie będzie to jedyna epicka walka z bossem w Dragon's Dogma 2 i że każde starcie z bossem będzie wymagało wielu przygotowań.

Na szczęście, przygotowując się na nadejście Dragon's Dogma 2 za kilka tygodni, możemy zacząć tworzyć własnego awatara „Arisen”, a nawet zaufane pionki, które będą nam towarzyszyć w grze, aby stoczyć dobry bój za pośrednictwem kreatora postaci Dragon's Dogma 2 i aplikacja do przechowywania. Co zaskakujące, mimo że nie jest to pełna gra, a jedynie próbka stworzenia postaci, według SteamDB ta aplikacja cieszy się obecnie popularnością na Steamie.

W chwili pisania tego tekstu aplikacja Dragon's Dogma 2 osiągnęła w ciągu 24 godzin ponad 8500 równoczesnych graczy i wierzymy, że liczba ta wzrośnie w miarę zbliżania się premiery Dragon's Dogma 2. Bezpłatna aplikacja Dragon's Dogma 2 Character Creator & Storage jest również dostępna w PlayStation Store I Rynek Xbox.

Ta przydatna aplikacja pozwoli Ci stworzyć do pięciu Powstańców i Pionków, każdy z nich, które można następnie przenieść do Dragon's Dogma 2, jeśli kupisz je osobno. Capcom wspomniał jednak w opisie aplikacji, że w pełnej wersji gry dostępne będą dodatkowe opcje graficzne. Jednakże miło jest mieć możliwość posunięcia się teraz naprzód, a następnie ulepszenia naszych postaci, gdy zostaną wypuszczone.

READ  Oto 10 bryłek, których nie można przegapić w sobotę 🔥

Dragon's Dogma 2 będzie dostępny od 22 marca na PC, PlayStation 5 i Xbox Series