Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

Wiadomości z gry Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

dzielenie się :


Czy masz przełącznik? Chcesz grać w dobre gry, nie wydając dużo pieniędzy? W tym artykule oferujemy wybór 5 tytułów, które oferują świetną zniżkę (do -93%) w cenach nieprzekraczających 15 euro.

indeks

 • Wskrzeszenie duchów i goblinów
 • METAL GEAR SOLID – edycja z kolekcji domowej
 • Monster Hunter Generations Ultimate
 • Gear.Club Unlimited 2 – edycja ostateczna
 • Assassin's Creed: Grupa Rebeliantów

Wskrzeszenie duchów i goblinów

Niewielka cena za duże trudności! Wydana w 1985 roku w salonach gier gra Ghosts'n Goblins znana jest z wyzwania polegającego na wyrywaniu sobie włosów. Ta platformówka 2D rzadko wymaga akcji w świecie nawiedzonym przez nieumarłych, demony i inne duchy. Aby ocalić księżniczkę, Artur musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, używając swoich magicznych zaklęć i włóczni.

Było ciężko w momencie premiery i nadal tak jest w 2024 roku! Ghosts 'n Goblins Resurrection to staranne bieżnikowanie pierwowzoru, zarówno pod kątem nowych mechanik rozgrywki, jak i ich implementacji. Ponadto programowi dobrze jest towarzyszyć dodanie drzewa umiejętności i trybu kooperacji. Jak powiedzieliśmy w naszej recenzji, ponowne odkrycie klasycznej gry Capcom w duecie to dobry sposób na danie jej drugiej szansy.

 • Kup Ghosts 'n Goblins Resurrection za 9,89 euro na Switchu (-67%) zamiast 29,99 euro w Nintendo eShop
 • Oferta kończy się 20.03.2024

Seria Metal Gear narodziła się na mało znanych japońskich komputerach MSX, a następnie została wydana na PlayStation, pierwszej konsoli Sony, a jeden odcinek pozostał w pamięci: Metal Gear Solid. Rewolucyjna na swoje czasy, ta gra 3D pozostawiła niezatarte wrażenie dzięki genialnym pomysłom i ekscytującej historii.

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

Słynna saga gier wideo Metal Gear Solid nie ma sobie równych, a ta kolekcja przypomina nam o wszystkich walorach twórczości japońskiego twórcy Hideo Kojimy. Ten zestaw zawiera Metal Gear, Metal Gear 2: Solid Snake i Metal Gear Solid (z VR/misjami specjalnymi). Powiedzmy, że zawsze miło jest zrobić każdy odcinek w porządku chronologicznym (lub nie) i przeżyć jeszcze raz niektóre z najbardziej epickich momentów w historii gier wideo.

 • Kup METAL GEAR SOLID – Main Collection Edition za 13,99 euro na Switchu (-30%) zamiast 19,99 euro w Nintendo eShop
 • Oferta kończy się 17.03.2024
READ  Czym jest projekt naukowy o wartości 20 miliardów dolarów realizowany we Francji?

Zobacz Nintendo Switch OLED na Amazon


Monster Hunter Generations Ultimate

Choć pierwotnie ukazała się na PlayStation w 2004 roku, to właśnie odcinek na PSP ugruntował popularność licencji. W przypadku debiutu na Switchu saga zdecydowała się przenieść na port Monster Hunter XX, odcinka na 3DS, który wcześniej był dostępny wyłącznie na japońskim archipelagu. Jednak od pierwszych chwil wiemy, że Monster Hunter Generations Ultimate ma być znacznie mniej elastyczny niż Monster Hunter World. Nie ma tu żadnej historii ani zwrotów akcji, siła tego portu leży w bogactwie treści, zwierząt i arsenału.

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

Generations Ultimate należy postrzegać jako „najlepsze”, co pokazuje swoją hojność, ale także wymagania. Pomijając standardy wizualne z 2024 roku, trzeba przyznać, że oprogramowanie Capcomu cierpi na oczywiste wady techniczne, które nieuchronnie mocno się zestarzały. Chociaż opanowanie tej gry zajmuje dużo czasu i charakteryzuje się sztywnością, która może zniechęcić niektórych graczy, oferuje ekscytujące wyzwanie, któremu nadal warto sprostać. Na pewno stara, ale ekscytująca, szczególnie w trybie dla wielu graczy.

 • Kup Monster Hunter Generations Ultimate za 9,99 euro na Switchu (-80%) zamiast 49,99 euro w Nintendo eShop
 • Oferta kończy się 20.03.2024

Gear.Club Unlimited 2 – edycja ostateczna

Tak, Gear.Club Unlimited 2 jest bardzo zbliżony do swojego poprzednika. Znajdujemy te same menu i niemal identyczny postęp. Podobnie jak w poprzedniej części, postęp odbywa się poprzez punkty na mapie reprezentujące wydarzenia, a co za tym idzie, kredyty umożliwiające zdobywanie nowych samochodów.

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.

Conçu par Eden Games (nieograniczony egzamin na prawo jazdy, sam w ciemności), Gear.Club Unlimited 2 usuwa główne wady pierwowzoru i daje posiadaczom Switcha szansę na dobrą zabawę za kierownicą drogowych potworów. Na telewizorze, pod kołdrą lub w podróży. Jasne, pośrodku jest mała konkurencja i tak, nie ma to nic wspólnego z Forzą czy Gran Turismo, ale nadal można nieźle zarobić na małej hybrydzie Nintendo.

 • Kup Gear.Club Unlimited 2 – Definitive Edition za 2,79 € na Switchu (-93%) zamiast 39,99 € w Nintendo eShop
 • Oferta kończy się 17.03.2024
READ  Co wiemy o „planecie – oceanie” odkrytej przez naukowców 100 lat świetlnych od Ziemi

Assassin's Creed: Grupa Rebeliantów

Assassin's Creed IV Black Flag i Assassin's Creed Rogue toczą się w świecie hakerów i oferują różne postacie, ale podobną rozgrywkę. Obie te operacje znajdziesz w grze Assassin's Creed: The Rebel Collection. Chociaż saga ewoluowała w kilku odcinkach w kierunku otwartego świata pełnego elementów RPG, dwie części, które nas tutaj interesują, mają tę „starą” strukturę, która naprawdę podoba się niektórym fanom, mimo że może być nieco przestarzała.

Te niesamowite gry wideo wydane na Nintendo Switch kosztują niecałe 15 euro. Rabat do 93%.
 • Kup Assassin's Creed: The Rebel Collection za 14,99 euro na Switchu (-70%) zamiast 49,99 euro w Nintendo eShop
 • Oferta kończy się 17.03.2024

Oczywiście te dwa odcinki Assassin's Creed trochę pokazują ciężar lat, ale mimo to Black Flag i Rogue pozostają wartościami bezpiecznymi Dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie hakowania. Możesz sobie wyobrazić, że w takim duecie na pewno się opłacisz dzięki wielu dodatkowym aktywnościom i świetnym poziomom, które możesz eksplorować. Ta kolekcja zawiera również wszystkie wydane do tej pory DLC, ale niestety tryb wieloosobowy Black Flag nie jest uwzględniony.

O Nintendo Switchu

Wiadomości z gry

Nintendo Switch: gry wideo do obejrzenia w marcu 2024 r

Testowanie zaawansowanych technologii

Test przełączania OLED: najnowsza wersja konsoli Nintendo?

dobre wieści

Nintendo Switch OLED: Zapisz transfer i udostępnianie konta… Jak korzystać z nowego przełącznika bez utraty danych!

Testowanie zaawansowanych technologii

Recenzja Nintendo Switch Lite: Mniej funkcji, większa mobilność

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez firmę JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.

READ  Rosyjska sonda księżycowa przesyła swoje pierwsze dane przed dotarciem na Księżyc