Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy w Polsce nastąpi rewolucja socjalistyczna?

W krainie Bilki Nosnej biali i czerwoni nie są zwykle sprawą trenera urodzonego poza granicami. Nominacja trzeciego niepolarnego sosu, który objął urząd po węgierskim Biurze Kula (1924) i Holenderze Leo Beinhackerze (2006-2009), wywołała falę wstrząsu w styczniu ubiegłego roku.

Sześć miesięcy przed wejściem do strefy euro szef polskiej federacji Gibniev Pnik postanowił spróbować ciosu z byłym pomocnikiem reprezentacji Portugalii, który jest wolny od wyjazdu z Bordeaux w lipcu 2020 roku. Z taką gwiazdą jak World 1982, z trzeciego miejsca w Pucharze… Phoenix Polska nie dotarła do ostatniej czwórki wielkiego meczu, pomimo tego i występu Lewandowskiego. Supergwiazda Bayernu Monachium z pewnością dotarła do ćwierćfinału Euro 2016, gdzie przyszły zwycięzca Portugalia wysłał go z powrotem na studia po nieustannej serii rzutów karnych (skok 1-1, 5-3).

Zestaw do mleka

Ale ma dwie eliminacje, Team Level, Euro-2012 i World-2018. Słynny rekord Gerta Mல்லllera z 41 golami w sezonie Bundesligi (41) jest znacznie niższy niż ktokolwiek inny. Bilans euro to skomplikowana grupa E z Hiszpanią i Szwecją zarezerwowaną dla Polaków, którzy muszą pokonać Słowację, aby uniknąć ostatniego miejsca w grupie, a nawet zakwalifikować się do fazy pucharowej.

Jeśli chodzi o Lewandowskiego, Saus Chau wie, komu ufać: „Musimy wykorzystać to na jego mocnym punkcie, finiszu. Nie mamy tego samego zespołu co Bayern, ale mamy dobrych piłkarzy, którym ufam” – powiedział. Wstrząsające role drugoplanowe mają odegrać Piotr Jilinsky (Neapol), Greskorsch Kryzhovyak (Lokomotywa Moskwa), Jacob Moder (Brighton) czy Bardos Berezinsky (Samporia).

W ataku trener przeszedł ze swojego poprzednika Jersey Brezekin 4-2-3-1 na 3-5-2 i wywołał pierwsze powstanie, które pozwoliło “Louiemu” na wsparcie drugiego strzelca. Ta pozycja powinna upaść Arcadiusowi Milicowi, ale Marsylczyk, który został trafiony w kolano, musiał przegrać Euro. W ostatnim meczu przygotowawczym z Islandią (2:2) były trener Girondins wybrał Jacquesa Schweizerka, drugiego z najlepszym strzelcem z Beast Cliveis w ostatnich Mistrzostwach Polski (15 bramek). Nie CV jak Milik… widzowie mówią, że strażnicy też są w pułapce. Ale zawsze jest nadzieja, że ​​nic nie zmieni zdania Portugalczyków.

READ  Tysiące protestują w Polsce przeciwko wirtualnemu zakazowi aborcji

Plotki o wyjeździe

„Musimy pomyśleć o chęci osiągnięcia czegoś niezwykłego. Musimy zbudować fizyczną, koncentrację i rodzinę, w której będziemy mogli się związać” – wyjaśnił wnioskodawca, tworząc zgrany zespół. – To najlepszy obóz treningowy, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłem w reprezentacji. Jesteśmy drużyną bardziej niż kiedykolwiek – zapewnił bramkarz Juventusu Vojciech Schkesny.

Na filmach dostarczonych przez Federację widzimy, że on i jego pracownicy mówią po angielsku pomimo bariery językowej. Mimo plotek, że po Euro zostanie wysłany do tureckiego klubu Fenerbahce. – To nie jest plotka, ponieważ słyszałem, że różne kluby są zainteresowane naszym trenerem, ale on ma z nami ważną umowę i czuje się tutaj bardzo dobrze – odpowiedział Zbiknev Ponik.

“Widziałem trening, chciałem wszystkiego: dyscypliny, intensywności, pięknych bramek. Jestem zadowolony” – podkreślił niedawno menedżer. W Polsce niektórzy pamiętają losy Leo Beinhawkera, który starł się ze swoją federacją z powodu związku z Phenord Rotterdam, do którego dołączył po tym, jak został usunięty w 2009 roku. A więc niebezpieczne zakłady? Podczas produkcji polska prasa skrytykowała jego chęć zmiany wyjściowej jedenastki z jednego meczu na drugi. W meczu ze Słowacją Portugalczycy nie mieli miejsca na błędy.