Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Euro 2021: W grupie E Hiszpania może być nieufna wobec Polski

Największymi faworytami grupy E są Hiszpania. To zmieniający się zespół, który musi odzyskać siły po rozczarowujących latach przeszłości. Menedżer Louis Enrique zdecydował Żaden zawodnik Realu Madryt nie powinien zostać zatrzymany. Po odejściu wielu dyrektorów, w tym Iniesty i Xaviego, nowe pokolenie obejmie kierownictwo. Diego, Petri, a nawet Gerard Moreno to tylko niektóre z nazwisk, które mogą nosić La Rose. Uważaj jednak na szybkość niedocenianych Hiszpanów Pacjenci rządowi Nagrany w ostatnich dniach, a zwłaszcza kapitan pomocnika i regulator Kosze Sergio.

> Pobierz i wydrukuj kalendarz grupowy i stół finałowy w formacie A4 Klikając tutaj

Reszta grupy będzie mniej więcej taka sama. W Szwecji, Sladen Ibrahimović A Kluchevsky zostaje schwytany, a Izaak i spółka muszą kontynuować swoje tempo. W eliminacjach wygrali wszystkie mecze. Podczas ostatniego mundialu Szwedzi zdołali awansować do ćwierćfinału, zanim zostali znokautowani przez Anglię. Ale to jest zwykły mecz.

Polska, odpadła w pierwszej rundzie mundialu 2018, ma nadzieję, że tym razem wyjdzie lepiej. Do tego może szczególnie zaufać Robertowi Lewandowskiemu, Strzelec serii Bayernu Monachium, Pobicie rekordu Gerta M முllera, który w tym sezonie strzelił 41 goli w Bundeslidze (29 meczów!). Play-offy były solidne, Polacy odnieśli sześć zwycięstw w ośmiu meczach. Przypominamy, że awansowali do ćwierćfinału Euro 2016 we Francji. Tak więc, mimo że zostali wyeliminowani w fazie grupowej w ostatnim mundialu, nadal mogą osiągnąć najwyższy cel.

> Pobierz i wydrukuj kompletny program telewizyjny konkursu w formacie A4 Klikając tutaj

W tej niepewnej grupie E, do której należy Słowacja, wszystko może się zdarzyć. Słowacy wraz z Milanem Scrinierem, mistrzem Włoch Inter Mediolan i Markiem Homsikiem zanotowali w tym sezonie zwycięstwo i dwa remisy w eliminacjach. Mogą mieć nadzieję na zdobycie trzeciego miejsca, które zakwalifikują się do tego turnieju.