Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cycling: A Tour Down Under – ostatni etap Simona Yatesa, ogólnie Guy Vine!

Cycling: A Tour Down Under – ostatni etap Simona Yatesa, ogólnie Guy Vine!

W trakcie Od szóstego i ostatniego dnia Spadek trasy Santosa Co obejmowało pięć wędrówek na Mount Lofty (1,3 km przy 7,3% (maksymalnie 13,3%))Spodziewaliśmy się oczywiście widowiska i trójstronnego pojedynku liderów klasyfikacji generalnej – Jay Dobra (Zespół Emiratów Arabskich), Belo Bilbao (Zwycięski Bahrajn) f Simona Yatesa (Team Jayco AlUla) – Aby poznać nazwisko wielkiego zwycięzcy edycji 2023. Przynajmniej możemy powiedzieć, że nie zawiedliśmy się w niedzielę. Jednak mimo wielu ataków nikomu nie udało się ominąć noszącego koszulkę lidera, Jay Dobraktóry jest następcą swojego rodaka Richiego DorraZwycięzca ostatniej edycji w 2020 roku (Wydarzenie w Australii wraca do kalendarza po dwóch latach nieobecności z powodu Covid-19). Simona Yatesa Próbował wszystkiego, ale w końcu musiał „zadomowić się” w walce o zwycięstwo ze sceny.

Z wideo – Yates Fifth Stage i Jay Vine zwycięzca Round Down Under!

Piękny finałowy pojedynek między Jayem Finem a Simonem Yatesem!

W sprincie brytyjski himalaista z Zespół Gecko Ellaktóry w naturalny sposób odniósł pierwsze zwycięstwo w swoim sezonie – pierwsze od lipca 2022 roku – pokazał swoją błyskawiczną prędkość, aby wygrać z nim pojedynek. Jay Dobra (Zespół Emiratów Arabskich). dwie sekundy za czołowym duetem, Bena O’Connora (AG2R Citroën Team) uzupełnił podium, a za nim uplasowali się pozostali kandydaci (Belo Bilbao, Magnus Sheffield, Mauro Schmid, Guy Hindley…). Ale informacje do zapamiętania z tego dnia pozostają ostatecznym zwycięstwem Jay Dobra który tym samym odnosi sukcesy w swoim debiucie w nowej drużynie, Zespół Emirates Emirates. Simona Yatesa (Drużyna Jaico Ella) f Belo Bilbao (Bahrain Montaser) towarzyszy mu na ostatnim podium edycji 2023 Santos upadł który wrócił do kalendarza po dwóch latach nieobecności spowodowanej Covid-19.

READ  Na żywo – Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 (D-500): 85% Francuzów obawia się, że Igrzyska Olimpijskie będą dla Francji zbyt drogie