Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077 wycieka z ogromnej łatki, może zmienić nazwę

Po złożonym wydaniu Cyberpunka 2077 RPG od CD Projekt RED przyniesie wiele wielkich niespodzianek.

Pomimo niezaprzeczalnego sukcesu komercyjnego, Film Cyberpunk 2077 W momencie premiery nie spotkał się z oczekiwanym powszechnym aplauzem. Pełen błędów, problemów z kompatybilnością wsteczną i słabą komunikacją, CD Projekt RED starał się sprawić, by ludzie zapomnieli o swoim katastrofalnym początku. Jednak dzisiaj wydaje się, że złość graczy nieco się uspokoiła. Dzięki kilku łatkom naprawczym gra polskiego studia przywróciła kolorystykę Night City.

Nowy początek

Blisko’Półtora roku po oficjalnym uruchomieniu, Film Cyberpunk 2077 Drugi młody człowiek może być uprawniony. 2 stycznia pojawiło się wiele plotek na ten temat 4Chan, potem dalej reddit. Według tych bieżących informacji, CD Projekt RED miał zostać ujawniony w połowie lutego, a Korekta nowej głównej treści jej tytułu. To więcej niż aktualizacja, będzie to prawdziwy renesans gry, której nazwę można nawet zmienić. Cyberpunk 2077: Edycja samurajska na tę okazję.

Wśród nowości, o których drażnił ten przeciek, powinniśmy spodziewać się darmowego DLC (z czterema nowymi broniami), zbalansowania systemu łupów, Wzmocnij sztuczną inteligencjęDo tego zupełnie nowy interfejs użytkownika. Oczekiwane są również inne drobne nowości, takie jak fakt, że Jodi i Banam będą wysyłać więcej wiadomości do V podczas jego przygody.

Kolejny duży plus, samurajska wersja Film Cyberpunk 2077 Powinien również kwalifikować się do mini-gry w grze przypominającej Wiatr Z Wiedźmin 3. Na marginesie tak wielu darmowych treści, pierwszy płatny dodatek do gry musi zostać zainstalowany w regionie Pacifica, gdzie rywalizują o grę dwa bardzo brutalne gangi, Bozos i Slaughterhouse. „strefa bitwy”. Drugie płatne rozszerzenie będzie już w produkcji, ale światło dzienne może ujrzeć tylko wtedy, gdy pierwsze reakcje graczy na Pacifica będą pozytywne.

READ  Telewizor OLED spełnia oczekiwania

Na razie, wobec braku oficjalnego potwierdzenia ze strony CD Projekt RED, wszystkie te informacje należy traktować z ostrożnością. Jednak już teraz możemy się cieszyć, że studio w końcu podjęło decyzję o uwzględnieniu uwag swoich graczy.