Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlatego lepiej używać Apple Watch w wersji 4G

Od kilku latZegarek Apple Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą opcjonalnego połączenia 4G.

W tej nowej reklamie Apple pokazuje (prawdziwe) nagrania ofiar wszelkiego rodzaju wypadków (samochód pełen wody, osoba zagubiona w oceanie…) Możliwość wezwania pomocy dzięki zegarkowi, który ma tę zaletę, że pozostaje połączony z nadgarstkiem w każdej sytuacji.

Oczywiście, aby z niego korzystać, potrzebujesz abonamentu (w na przykład sush), ale niekoniecznie. W rzeczywistości, Połączenia alarmowe nadal działają, nawet bez operatora. Dlatego wybór modelu 4G może naprawdę uratować życie w razie wypadku. Jednak wykonywanie połączeń alarmowych może działać tylko w wersjach WiFi, Pod warunkiem, że masz w pobliżu iPhone’a, co nie zawsze ma miejsce w przypadku upuszczenia lub zanurzenia w wodzie.

Ilustracja: Woal i nagrobek;  Dlaczego lepiej korzystać z wersji 4G zegarka Apple Watch

Ci, którzy pływają w białych wodach, wspinają się po skałach, uprawiają wędrówki wysokogórskie lub uprawiają jakikolwiek sport wodny, są naprawdę zainteresowani zabraniem tocante Apple na swoje wycieczki, ale o czym świadczy wideo Apple: Taki wypadek może się zdarzyć również w życiu codziennym.

Uwaga, Nie wszystkie sprzedawane obecnie modele oferują łączność komórkową. Na przykład jest Seria zegarków Apple 7 i Seria zegarków Apple 6 ale nie w Apple Watch Series 3.

Nasz test Apple Watch Series 7:

READ  Horizon Forbidden West ukaże się 18 lutego 2022 r. na PS5 i PS4 - Wiadomości