Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hideo Kojima ujawnia intrygujący „radykalny projekt”

Po wielu plotkach Hideo Kojima w końcu pokazał część swojego kolejnego projektu, który może nie mieć nic wspólnego z grami wideo.

Z każdym nowym rokiem wiele osób patrzy w przyszłość, podejmując dobre decyzje lub rozpoczynając nowe projekty. W 2022 roku Hideo Kojima również podzielił się swoimi ambicjami z całym światem, przekazując wiadomość Szczęśliwego Nowego Roku ze szczególnym polotem. W rzeczywistości projektant gry powiedział, że w tym czasie chce rozpocząć nieco niejasny „radykalny projekt”. Mamy jednak pewne założenia na ten temat.

W liście czytamy: „ W tym roku zaczynam nowy biznes na poważnie, przenosząc go na wyższy poziom eksperymentowania z radykalnym projektem. Mam też nadzieję, że założę zespół wideo. A może zacząć coś, na przykład projekt radiowy? »Z tajemnicą, którą znamy, Hideo Kojima opowiada nam o swojej pracy w toku, nie ujawniając jej treści.

Kojima Productions na wszystkich frontach

Dzięki informacjom, które mamy dzisiaj, wydaje się prawdopodobne, że ten radykalny projekt jest związany albo z grami wideo, albo ogólnie z przemysłem audiowizualnym. W przypadku pierwszej opcji wiemy, że twórca gry dąży do opracowania tytułu dla nowego gatunku, który będzie ewoluował w czasie rzeczywistym wraz ze światem. W tej chwili nie wiemy czy Zostanie to opracowane we współpracy z firmą Microsoft Albo Sony, a więc czy będzie to ekskluzywny Xbox czy PlayStation.

Co do drugiej opcji przypominamy, że w listopadzie Hideo Kojima postanowił założyć nowy oddział swojej firmy o nazwie Kojima Productions, który jest Dedykowany do produkcji filmów, muzyki i programów telewizyjnych. W tej chwili branża ta nie jest zainteresowana żadnym projektem znanym opinii publicznej. Wizualizacja z linkami do wiadomości nie pomoże nam wyraźniej widzieć, więc sugerujemy obserwowanie wydarzeń przez kilka następnych tygodni.

READ  Test ViewSonic XG320U: nie monitoruj 32 szt. Ultra HD 144 Hz na PC, PS5 i Xbox Series