Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077: „Większa aktualizacja” oraz PS5 i Xbox Series X/S wydane w pierwszym kwartale 2022 r.


Minęło trochę czasu, odkąd dużo o niej rozmawialiśmy Film Cyberpunk 2077.

Po tym, jak w ciągu ostatnich kilku dni wspiął się na szczyty sprzedaży Steam, CD Projekt trafił na nagłówki gazet, aby szczegółowo opisać swoją przyszłość, w tym wydanie aktualizacji dla serii PS5 i Xbox. X/S.

w jednym Komunikat prasowy Wydana w poniedziałek grupa powtórzyła, że ​​„ciężko pracuje” nad wersją nowej generacji Film Cyberpunk 2077, którego termin płatności przypada jeszcze na pierwszy kwartał 2022 r.

Dowiedzieliśmy się jednak, że premiera tego ulepszenia będzie również towarzyszyć kolejnej „dużej aktualizacji dla wszystkich platform”, która będzie jednocześnie oferowana graczom.

Ponadto CD Projekt wskazał, że jego studia nadal pracują nad wersją konsoli PS5 i Xbox Series X/S. Wiedźmin 3, bez podania daty publikacji. Podobnie ekspansja Film Cyberpunk 2077 Będzie również w przygotowaniu.

Pamiętaj, że CD Projekt po raz pierwszy ogłosił aktualizację do PS5 i Xbox Series X/S od Film Cyberpunk 2077 na drugą połowę 2021 roku, ale ostatecznie zdecydował się przełożyć to na 2022, aby skupić się na aktualizacjach wydajności gry.

Prawie rok po premierze Pendulum wydaje się powracać do tworzenia nowej zawartości RPG. Pozostaje mieć nadzieję, że te dodatki doczekają się bardziej spójnego wydania z głównej gry.

Nowe drużyny w Vancouver i Bostonie w akcji

W liście do inwestorów jeden z liderów polskiej firmy, Adam Kiesiński, potwierdził mimochodem, że jego grupa nadal się reorganizuje, po przejęciu w ostatnich miesiącach studiów Digital Scapes w Vancouver i The Molasses. Powódź w Bostonie.

Zespół Digital Scapes został wchłonięty przez CD Projekt Red i obecnie wspiera inne studia firmy w ich bieżących projektach, podczas gdy The Molasses Flood pracuje nad nową grą opartą na istniejącej własności intelektualnej wydawcy.

READ  Korupcja w Bułgarii i USA nakładają sankcje - EURACTIV.com

Zobacz też