Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077: ponad połowa zespołu wciąż nad nim pracuje, aby sprostać oczekiwaniom

W kwietniu polskie studio dało nam do zrozumienia, że ​​nie ma zamiaru zostawiać Cyberpunk 2077 i jego wielu problemów na bok, aby uczynić z niego tytuł wysokiej jakości. Chociaż nie mieliśmy żadnych nowych informacji dotyczących ulepszeń (ostatnia aktualizacja pod koniec kwietnia), ani o DLC i innej dodatkowej zawartości, CD Projekt twierdzi, że programiści nad tym pracują.

Oznacz publikację Wyniki finansowe W pierwszym kwartale roku firma dała jasno do zrozumienia, że ​​zyskała na znaczeniu dzięki serii Wiedźmin Chcesz przynieść wszystko, co obiecali Twoi gracze w ostatnich miesiącach. Tak więc na razie ” Znaczna część zespołu nadal pracuje, aby Cyberpunk 2077 zapewniał lepszą rozrywkę graczom », Poprawiając jakość w szczególności na starszej generacji, ale także na łatce nowej generacji, która powinna pojawić się później w tym roku.

Poza tym się tego uczymy Małe zespoły zaczęły również tworzyć niezapowiedziane projekty, które pojawią się z nową wizją CD Projekt (Który rozpocznie produkcję w 2022 roku). ” Są zespoły, mniejsze zespoły, w fazie transformacji, przygotowujące się do pracy nad naszymi kolejnymi projektami. W przyszłym roku chcemy budować małe zespoły i pracować na dużą skalę ».

Do tego czasu powinniśmy umieć to wykorzystać Nowe aktualizacje poprawiające wrażenia z gry Cyberpunk 2077, Ale także odkryłem DLC, które zwykle planowano na początek 2021 roku.

Cyberpunk 2077 Przypominamy, że jest dostępny od grudnia 2020 r. Jeśli jeszcze go nie masz, nasz partner Instant Gaming oferuje go w niższej cenie na następujących platformach:

  • Komputer22,98 € zamiast 59,99 € lub 62% zniżki.
  • Xbox One44,99 € zamiast 69,99 €, czyli 36% zniżki.
  • PS4 i PS5
    • Karta PSN o wartości 50 euro44,99 euro Zamiast 50 € lub 10% rabatu.
    • Karta PSN o wartości 20 € 17,99 € Zamiast 20 € lub 10% zniżki.