Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amal, dziewczyna w ciąży, w basenie lub tańczy z córkami w piżamie, zdjęcia z życia matki

Amal to dziewczyna, która kocha swoje dwie córki. Każdego roku w Dzień Matki czyni ich świętowanie punktem honoru. Ona oczywiście w sieciach społecznościowych udostępnia zdjęcia i filmy swoim fanom.

Ponieważ piosenkarka Amal Bint trafiła na Instagram jako „inteligentna dziewczyna”. Jej fani uwielbiają ją również za ubrania, które nosi. Zawsze wygląda bardzo elegancko. Regularnie udostępnia godne zdjęcia największych magazynów modowych. A jego sukces przewyższa jego sukces Nadzieje. Zdążyła już stopić słynnego francuskiego aktora. Z pewnością się tego nie spodziewała.

Tłumacz moja filozofia Celuj w księżyc w mediach społecznościowych. Z każdym nowym strojem Amel Bent wprowadza nowy trend. Młoda dama odważa się na wszystkie style, ale zawsze ma swój własny styl. A zdjęcie, które zamieściłeś, rozpaliło ogień! Odniosła taki sukces, że słynny aktor powiedział, że jest zakochany w piosenkarze.

Zatwierdzony przez coraz większą publiczność

Amal Bent błyszczy na francuskiej scenie audiowizualnej. Zmysłowy i pełen humoru rozsiewa świeżość i urok dobry śpiewak I dźwięk. W wieku trzydziestu pięciu lat może sobie pogratulować popularności, jaką cieszy się coraz liczniejsza publiczność. Amal to dziewczyna, która uwodzi swoją urodą, ale nie tylko. To jego poczucie humoru i urocza mimika twarzy sprawiają, że jego fani eksplodują. Wspierają ją bardziej, bo piękna brunetka przechodzi trudne próby. Prywatnie matka Zofii i Hanny zerwała z mężem.

samotna matka

Francuskie sądownictwo skazało już Patricka Antonelli w lipcu ubiegłego roku. Przedsiębiorca musi odbyć karę 4 lat, z których dwa są zamknięte. Za wystawienie prawa jazdy w zamian za pieniądze zapłaci też grzywnę w wysokości 100 tys. euro. Dlatego przy każdym ujęciu, które publikuje na Instagramie, Amil Bent czuje się komfortowo wspierając swoich obserwujących.

“Chciałabym być tą spódnicą przez 24 godziny…”

zbiera swoje konto od teraz Ponad 600 000 subskrybentów. W redakcji Objeko pamiętamy sensację połowy września. Dokładnie w czwartek 17 września. Tego dnia Amal Bint opublikował nie zdjęcie, ale kilka. Udało nam się ją dostrzec w pięknej sukience, która przylega do ciała i ogólnie wygląda.

READ  Ekrany - co oglądasz w programie w tym tygodniu?

Ludzie reagują na jej komplement. Możemy przeczytać komentarz jego przyjaciela Christophe’a Willema „Julie” i piosenkarki Natashy St-Pierre „Wspaniałe włosy na palcach”. Trzecia osoba VIP została zaproszona do tej gry pochwał. Napisał: „Chciałbym być tą spódnicą przez 24 godziny…” Ta wiadomość od razu przyciągnęła uwagę internautów, ponieważ wyszła od Mikaela Yuna, który słynie z poczucia humoru. Fani Amala Benta dostali ją: “Elegant…”, “Co za elegancja” wydali naśladowców. Ale niektórzy subskrybenci zamiast tego wdali się w humorystyczną grę: „Jesteś siostrzeńcem”, „Więc przyjmiesz wszystko, co dobre jako złe”, „Więc robię koszulę”. Amal Bint musiał się śmiać z tej wymiany zdań. Przynajmniej to miałoby tę zaletę, że zmieniłby zdanie.

„Mom’s Life” Amal Girl Make Us Dream

Minęły miesiące, a dziś Amal Bint zdaje się z wielkim szczęściem poświęcać się dwóm córkom. Dowodem na to jest seria zdjęć i filmów, które opublikowałam z okazji Dnia Matki. W pierwszym filmie widzimy ją ubraną w piękny kostium kąpielowy z jedną z jej córek przy basenie. W drugim filmie ujawnia się w prostej piżamie. Udostępnia nawet wideo z czas Gdzie była w ciąży z najmłodszą córką. Następnie Amal Bint dodał kilka z nich jako historię. Pokazała swojej społeczności prezenty, które dostała od córek na Dzień Matki. W redakcji Objeko już włamaliśmy się.

Amal Bint może liczyć na wielu swoich przyjaciół

Aktorka Lina Khoudri, tancerka i choreograf Marie Anis Gilo i piosenkarka Clara Luciani natychmiast zostawiły swoje komentarze.