Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Będzie to nazwa Warner Bros. Discovery to osobna nazwa dla AT&T

Nowa spółka powstała w wyniku fuzji Discovery Inc. oraz WarnerMedia, oddział AT&T Inc. , nazwa firmy Warner Bros. Discovery, nazwa na cześć dwóch braci założycieli, którzy założyli firmę prawie sto lat temu.

Dyrektor generalny Discovery, David Zaslav, który pokieruje nową firmą, ogłosił wprowadzenie Warner Bros. W Burbank w Kalifornii, wtorek.

Umowa, która została ujawniona w zeszłym miesiącu, wygasa w przyszłym roku. Łączy legendarne studio filmowe, ojczyznę HBO, TNT i CNN, z linią kanałów telewizji kablowej Discovery, takich jak HGTV i Food Network.

Oczekuje się, że firma, poprzez swoją usługę transmisji strumieniowej HBO Max, stanie się głównym graczem w przechodzeniu konsumentów z tradycyjnej telewizji na rozrywkę na żądanie.

„Podoba nam się nowa nazwa firmy, ponieważ jest połączeniem Warner Bros”. „Legendarna spuścizna 100 lat kreatywnego, oryginalnego opowiadania historii i odważnego podejmowania ryzyka, aby ożywić najbardziej niesamowite historie” – powiedział Zaslav w oświadczeniu.

Firma wydała również logo przedstawiające nazwę w złocie otoczoną chmurami, z hasłem „Rzeczy, które tworzą marzenia”, wierszem z filmu Warner Bros. Od 1941 „Sokół maltański”.

Warner Bros. lubiłem. W 1923 przez braci Harry’ego, Alberta, Sama i Jacka Warnerów, imigrantów, których rodziny pochodzą z Polski. Kinowe dziedzictwo firmy obejmuje zarówno wczesne hity kinowe i gangsterów, jak i współczesnych superbohaterów.

Studio pomogło także zapoczątkować erę „mówiących obrazów” z „Piosenkarzem jazzowym” w 1927 roku.

Przeczytaj także

READ  Twój horoskop na 19 kwietnia 2021 r