Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tata Camille Lacourt: Alice Detolinaire urodziła! Piękne imię i pierwsze rodzinne zdjęcie

Wystarczy ! Urodziła Alice Detolinaire, jak ogłosiła w środę 2 czerwca 2021 r. ze swojego konta na Instagramie. I tak dawna królowa piękności po raz pierwszy została matką młodego chłopca o imieniu Marcus. To drugie dziecko koleżanki pływaczki Camille Lacourt. Powitał już małą dziewczynkę, Jazz (8), urodzoną z jego poprzedniego związku z Valerie Page.

Marius Lacour urodził się wczoraj o 6:07. Po 23 godzinach skurczów, które zakończyły się cesarskim cięciem, jesteśmy najszczęśliwsi! Dziękuję ci moja kochana Camille, było ciężko, ale po raz kolejny pokazałaś mi, że twoja miłość do nas była nieomylna. To ty wybrałeś rodzinę Marius i wybrałeś właściwą rodzinę„”” napisała młoda mama na Instagramie.

Mariusza. Urodzony 1 czerwca 2021 r. Brawa dla jego matki, która była bardzo silna. Nie było łatwo, ale dziękuję kochanie za ten wspaniały prezent. J’ai tellement hâte que tu rencontres ta famille, Hâte que tu découvre ce cocon d’amour que l’on t’a fait sans meme te connaître, hâte de te voir dans les bras de à ta soeur… Jes serai. .. jest twoje”Camille Lacour został przeniesiony na jego konto.

Dopiero w trzecim miesiącu ciąży Alice Detolinaire i Camille Lacourt zdały sobie sprawę, że spodziewają się dziecka. Wielka radość dla pary, która przeszła mękę podczas raka piersi modelki, z którego teraz całkowicie wyzdrowiała. “W głębi duszy myślałem, że to będzie chłopiec. Pomysł posiadania małej Camille, bo kiedy jesteś zakochany, chcesz dostać „Minnie Moy” dla drugiej osoby, sprawia, że ​​jestem szalenie szczęśliwy! “, Alice Detolinaire schwytana kilka dni przed porodem, w wywiadzie dla kosztowny.