Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077: Pierwsze DLC doda… dwie skórzane kurtki i nowy samochód


Pierwsze DLC dla Film Cyberpunk 2077 Księżyc nie wprowadzi graczy, ale dwie skórzane kurtki, samochód i nowy wygląd Johnny’ego Silverhanda.

• Przeczytaj także: Sześć gier nie jest jednomyślnych, ale naprawdę nam się podobały

• Przeczytaj także: Film Cyberpunk 2077 Wraca do PS Store, ale Sony odradza kupowanie go na PS4

Ta początkowa fala dodatkowej zawartości do nowego tytułu CD Projekt Red może wydawać się niewielka, ale wyraźnie nie spodziewano się cudów po polskiej firmie dotkniętej katastrofalną premierą nowej serii w grudniu ubiegłego roku.

Bardziej realistycznie, trzy DLC, głównie estetyczne, zostaną zaoferowane graczom za darmo w tym samym czasie, co następna duża aktualizacja Film Cyberpunk 2077lub „wkrótce” na konsolach, komputerach i urządzeniach Stadia.

ten rewizja W pytaniu zapieczętowane 1.3 i Ogłoś w ten wtorekPowinno to naprawić dziesiątki błędów, poprawić wydajność gry, a także dodać garść ulepszeń jakości życia.

Wśród nich znajdziemy w szczególności zmiany na mini-mapie podczas jazdy oraz możliwość zmiany rozkładu punktów przewagi na drzewku umiejętności jego postaci. Możesz też skorzystać z windy podczas przemieszczania ciała. odprężający.

Dla dalszej ciekawości, CD Projekt Red dostarczył dodatkową zawartość i omówił aktualizację 1.3 w pliku Rozprzestrzenianie się na Twitchu we wczesnych godzinach popołudniowych, podkreślając trudność korygowania już rozpoczętej gry, porównując między innymi operację do „operacji na otwartym sercu”.

Pełną listę zmian znajdziecie w patchu 1.3 Na stronie gry.

Pamiętaj, że studio obiecało darmowy upgrade z Film Cyberpunk 2077 Na PS5 i Xbox Series X gdzieś w drugiej połowie 2021 roku. Nie ustalono jednak daty premiery tej wersji.

Zobacz też

READ  Nowy dostawca biletów na następny sezon w Jupiler Pro League