Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Credo: Marcel Thomas, główny symboliczny JOCreusot

Wziąłby futbol Crucotin na szczyt.

Le Creusot właśnie stracił jednego ze swoich wielkich liderów. Marcel Thomas zmarł w poniedziałek wieczorem w klinice w Dijon. Miał siedemdziesiąt sześć lat. Smutna wiadomość rozeszła się w Le Creusot, a zwłaszcza w świecie piłki nożnej, przez cały wtorek.
Marcel Thomas był czystą rasą chryzotynową. Karierę rozpoczynał jako firma ubezpieczeniowa w imieniu AGP, zanim został pierwszą firmą ubezpieczeniową Axa w Le Creusot.
Jest żonaty z Chantal, tłumaczką Thermodyn, i mają dwoje dzieci: Sébastiena, który pracuje w paryskim hotelu, i Marie, która pracuje również w paryskim banku. Sebastian i Marie dali mu troje wnucząt, którzy byli wielkim szczęściem Marcela Thomasa.

L’assureur des 4 Chemins, comme beaucoup l’appelaient, d’était Investi dans le football et plus particulièrement au service of la JoCreusot nie vait été le secrétaire, avant d’en devenir le Président bail de en 14, po 14 roku życia . Był więc najdłużej żyjącym prezydentem na czele JOCreusot. Pod jego kierownictwem Wspólne Centrum Operacyjne nie tylko wzrosło do CFA2, ale pozostało tam, czego nigdy wcześniej nie robiło. Bo jeśli Połączone Dowództwo Operacyjne osiągnęło już ten poziom w latach siedemdziesiątych, to nie utrzymało się i upadło tak szybko, jak się podniosło!
Trasa sił JOCreusota pod wodzą Marcela Thomasa była nie tylko obserwowaniem, jak drużyna flagowa przenosi się do CFA2 i pozostaje tam przez dwa sezony, ale także obserwowaniem, jak drużyna B przenosi się do R2 i Under-19s w National, co było fantastycznym wyczynem. Początek.
Marcel Thomas, który również kochał jazdę na rowerze i który z pewnością był jednym z partnerów Creusot Cyclisme na torze Saône-et-Loire, miał również inną pasję: gotowanie z zamiłowaniem do potraw w sosie. Uwielbiał bogatą, burgundową kuchnię i zabawiał swoją rodzinę i bliskich wyrafinowanymi i obfitymi potrawami.
Pokazał, że w piłce nożnej, podobnie jak w swoim zawodzie, Marcel Thomas kochał ludzi i kochał innych. Uwielbiał spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Był odważnym i pokornym człowiekiem. Trzeba było usłyszeć, jak mówi „zapomnieli, że jak byli dziećmi myją się w zlewie”, żeby zrozumieć, że wiedział, jaka jest wartość rzeczy.
Oczywiste jest, że brutalność jego zniknięcia była szokiem dla jego żony, dzieci i krewnych. Marcel Thomas, który od przejścia na emeryturę wiódł sekretne, ale szczęśliwe życie, unikał stawiania siebie na pierwszym miejscu. Wiódł biedne życie, dopóki nie został zaproszony na stulecie JOCreusot. Ale przewrócił stronę, woląc cieszyć się radością i szczęściem wnuków.
Pogrzeb Marcela Thomasa odbędzie się w sobotę 9 października w sali ceremonialnej krematorium na Boulevard de Poland w Le Croseau. W tych strasznych okolicznościach Crucot-infos składa najszczersze kondolencje żonie, dzieciom, rodzinie i wszystkim przyjaciołom.

READ  Europa dąży do jedności w zakresie podatków międzynarodowych przed G20
AB z VB