Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co będziesz robić w Montrealu w ten weekend? Wybór 28, 29 i 30 maja 2021 r

W maju rób co chcesz … a 28 maja ciesz się balkonami! Nadeszła długo oczekiwana chwila. Tarasy restauracyjne otwierają się ponownie, przeszczepianie przyspiesza, godziny policyjne to przeszłość, a przede wszystkim dobra pogoda to część gry. Co jeszcze ? OK, więc wyraźnie myślimy o 1679 wskazówkach, ale naprawdę wykorzystajmy to wszystko.

Poza tym, na szczęście, Montreal CityCrunch jest zawsze dostępny, aby zapewnić nam rozrywkę, zwłaszcza w weekendy! Aby uniknąć chodzenia w kółko jak szop w klatce w swoim mieszkaniu, czytamy Porady Deana na weekend.

Oczywiście niezwykle ważne jest przestrzeganie instrukcji. Ale cieszenie się miastem i utrzymywanie dystansu nie wykluczają się wzajemnie. Gwarantujemy dowód w postaci naszych dobrych planów weekendowych W 100% wolne od COVID. W programie w szczególności: stoiska, pikniki, humor oraz Montreal Comic Book Festival.

Tarasy, tarasy i jeszcze więcej tarasów

Nawet jeśli nadal istnieją ograniczenia (przepraszam, ale szkło na balkonie ze wszystkimi członkami gangu nie jest jeszcze możliwe), nadal jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wrócimy do restauracji.

Ponadto nasza lista ulubionych jest otwarta w piątki. I każdy znajdzie coś dla siebie: śniadanie, obiad, kolacja … nie ma już wymówek, żeby się tym nie cieszyć!

👉 Squat stoi w Montrealu od 28 maja

Wpadnij do Café les Oubliettes

Ostatnie gorące tygodnie przypomniały Ci, że Tabernouche, czas przywrócić letnią garderobę. Dziękuję, dziękuję trzy razy, Café les Oubliettes (Kilka minut od stacji metra Beaubien i Rosemont) oferuje wyskakujące okienko z używaną odzieżą i biżuterią. A ponieważ 1 lipca jest tuż za rogiem, znajdziesz również dekoracje (świece, suszone kwiaty, …). Te są zorganizowane Sobota i niedziela od 11:00 do 16:00. wejście Wolny. Najbardziej? Balkon będzie otwarty!

Montreal Comic Festival w Twoim salonie

W swojej dziesiątej edycji Montreal Comedy Festival prezentuje w 100% wirtualny program na 3 dni. Zaplanowano spotkania, okrągłe stoły i warsztaty. Rozumiesz, rysownik jest w centrum uwagi i wygląda na to, że tam byliśmy. Wydarzenie jest transmitowane na platformach Zoom, Facebook i Youtube. Wszystko WolnyI przez cały weekend.

READ  Salman Rushdie nie korzysta już z respiratora, jego napastnik nie przyznaje się do usiłowania zabójstwa

Festiwal Komiksu w Montrealu – więcej informacji

Festiwal pierogów

Goblana, Wyspecjalizowany w Street food w Europie WschodniejOn ma 15 lat! Aby uczcić to tak, jak powinno, restauracja organizuje Festiwal pierogów. Dla tych, którzy nie wiedzą, Pierogi to typowe polskie danie z ziemniaków i sera, przypominające ravioli. Już się ślinimy! Oprócz wyśmienitego jedzenia, będzie grała muzyka na żywo, a Goplana obiecuje dla Was również smakołyki i niespodzianki.

W tę niedzielę od 11:00 do 17:00, przy 1187 Charlevoix Street (Metro Charlevoix).

Festiwal Pierogów – Plus d’infos

Parada zapala się na kołach

Jazda w Montrealu jest dobra. Jazda ze światłami jest lepsza! Co powiesz na wzięcie udziału w niedzielnej paradzie Light Up? Zorganizowane przez Piąte dziewczyny, Celem jest jazda na deskorolce, rowerze, nartach (cokolwiek zechcesz na kółkach!) I oświetlić ulice Montrealu.

Przedstawienie wyrusza ze stacji metra Gary o 17:00 w tę niedzielę. wydarzenie Wolny !

V Girls Light Up Parade – Plus d’infos. Girls Light Up Parade – Plus d’infos

Spacer i poczucie humoru w Baldwin Park

Chcesz odkryć to, co najlepsze w humorze nowej generacji? Być na zewnątrz z piknikiem? Mamy to, czego potrzebujesz! Spotykamy się tego lata w każdy piątek w Baldwin Park, żeby się śmiać, jeść i pić. Przynieś swoje jedzenie, piwo, karty i najlepszy śmiech, aby obejrzeć dzisiejszy program. To jest Wolny I za dobrowolną składkę.

Pssssttt, aby uzyskać więcej informacji, inne wieczory są organizowane w ciągu tygodnia w Montrealu …

Spacer i humor w Baldwin Park – więcej informacji