Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Lewis w żałobie: jego córka Dixie zmarła w wieku 20 lat

Michael Lewis w żałobie: jego córka Dixie zmarła w wieku 20 lat

Straszny wypadek pozbawił go dziecka. Amerykański scenarzysta Michael Lewis, Wiadomo, że napisał Moneyball, ślepa strona lub Duży skrótObecnie stoi Śmierć jego córki Dixie. 19-latek zmarł we wtorek 25 maja 2021 r. Około godziny 15:30 po strasznym wypadku drogowym. Chłopak Ross Schultz, 20 lat, Który prowadził Forda Fusion na autostradzie międzystanowej 89 w pobliżu Tuckee w Kalifornii, również uległ wypadkowi. O ich śmierci ogłoszono bezpośrednio w miejscu powieszenia.

Dixie Lewis i Ross Schultz nagle zjechali na lewy pas w środku wyścigu i zderzyli się z nadjeżdżającą ciężarówką. 45-letni kierowca – którego tożsamość nie została ujawniona – który ich spotkał przeżył kilka drobnych obrażeń. Według policji drogowej, która próbuje znaleźć przyczynę bójki, nie podejrzewano, że dwaj młodzieńcy konsumowali.Alkohol lub narkotyki. Rzecznik jego biura dał do zrozumienia, że ​​biorąc pod uwagę, odmówił publikacji zdjęć z miejsca zdarzeniaWrażliwa i naturalna To straszny wypadek”.

Czujemy ból, którego wcześniej nie znaliśmy

Ross Schultz studiował kinezjologię. Dixie Lewis uczęszczał do Pomona College, był członkiem zespołu softballu i pasjonował się neuronauką. „Tak bardzo nam się to podobało, że czujemy ból, którego wcześniej nie znaliśmy, Wyjaśnia jego ojciec w komunikacie prasowym przesłanym do Berkleside. Bardzo lubiła RossaZ którą umarła. Kochała życie i nasze serca były złamane. Nie możemy znaleźć odpowiednich słów, aby opisać to uczucie. On i jego matka Tabbah, brat Walker i siostra Quinn spróbują znaleźć sposób na upamiętnienie go podczas jego nieobecności.. Nasze kondolencje dla rodziny Dixie Lewis.

READ  Raper Sean Combs, znany również jako Puff Daddy, został oskarżony o gwałt i przemoc fizyczną przez swojego byłego partnera