Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyeliminuj Arno (Koh Lanta, Secret Weapon), poszukiwacza przygód „sfrustrowanego” metodami poszukiwania sztyletów przez Maxine i Jonathana.

W piątek TF1 wyemitowało pierwszą część finału Koh Lanta, tajna brońPrzy bramach po teście wyeliminowano dwóch poszukiwaczy przygód. W tym Arnaud, który ufa Télé-Loisirs.

Koniec kursu do Arnaud w Koh Lanta, tajna broń. W ten piątek na TF1, Przyjazny kandydat, cieszący się dużą popularnością wśród widzów, To Oparcie się z wiedzą po przetestowaniu sterowania, I po fatalnym błędzie. Stąd trzej poszukiwacze przygód, którzy będą wspinać się na tyczki w tym sezonie MaxineI Jonathan I Lucy. Ale były Rouge może być dumny ze swojej kariery fantastycznym zakończeniem przygody, co widzowie mogą zauważyć podczas ostatnich odcinków. Podobnie jak w przypadku tego testu indukcyjnego, nie będzie to niezasłużone Błąd krytyczny ! 36-letni ogrodnik targowy wspomina swoją podróż Rozrywka telewizyjna.

Télé-Loisirs: Jakie wnioski wyciągasz z tej przygody?

ARNAUD Gdybym miał do powiedzenia jedno słowo, brzmiałoby: głośniej! Bardzo pozytywnie oceniam tę szaloną przygodę. Wracam do domu z wieloma wspomnieniami i zdjęciami w głowie.

Jesteś wykluczony z postów, czy Twoim zdaniem to najgorsze miejsce?

O nie, to czekoladowy medalion Dla Flavio I Przez Magali ! Chciałbym sobie powiedzieć, że to już finał, i tak to zrobiłem.

Przyniosło to niezwykłe zakończenie przygody, z prawdziwym przypływem siły. Jak to wyjaśnisz?

Wykazałem poświęcenie, stąd mam dość silną osobistą siłę i umysł. Nie wspominając o tym, że schudłam dziesięć kilogramów. Wszystko to połączone, dotarłem w dobrej formie i psychicznie.

Myślisz, że finał był tuż za rogiem?

Kiedy spędzamy dni i tygodnie, widzimy, że na wyspie jest nas coraz więcej, a finał znajduje się niedaleko końca tunelu… tak myślimy. Postawiłem sobie kilka celów, z których ostatnim było awansowanie na szczyt i zwycięstwo. Wierzyłem w to przez cały czas, ponieważ całkowicie oddałem się i od początku każdemu wydarzeniu, nawet jeśli nie zawsze byłem skuteczny.

READ  Michael Douglas opowiada o swojej śmierci i o tym, jak planuje wykorzystać swój czas

Podczas testu routingu jesteśmy trochę zirytowani, że Lucie i Maxine znajdują się w tym samym obszarze wyszukiwania, co ja …

Od samego początku, przy stole sterowniczym, postanowiłem spróbować odwieść wszystkich od podążania za mną, jasno oznajmiając, dokąd zmierzam. Po tym jestem sfrustrowany, że nie mogę znaleźć tego, co powinienem. Po prostu się tam dostaję, podążając za Lucy. Potem przybyła Maxine. Jest nas trzech i mówię sobie, że to będzie dużo bardziej skomplikowane. Więc myślę o zmianie obszaru wyszukiwania. Ale w końcu zostaję, mimo frustracji z powodu marnowania czasu.

Możesz wtedy popełnić fatalny błąd, myląc kolor latarni, który powinien wskazywać kierunek, w którym powinna iść. Czy kosztowało cię to stratę czasu?

Co za bałagan! Ale tak naprawdę nie było marnowania czasu. Po dużych pierogach upadłem, ale szybko doszedłem do siebie. Kiedy wychodziłem, oddałem piłkę ze stołu sterującego, zakładam, że wie, dokąd zmierza. Więc spojrzałem na jej miejsce i zaufałem jej. Nagle nie wpłynęło to na poszukiwanie sztyletu, ponieważ byliśmy z Lucy w tym samym czasie w odpowiednim miejscu. W końcu był grany na metr.

Sekwencjonuje obszary poszukiwań i wykrywa znaki. bez rezultatu. Czy nie jest irytujące widzieć, jak „Obserwatorzy”, tacy jak Jonathan i Maxin, wygrywają?

Nie okłamywałybyśmy się nawzajem, to oczywiście frustrujące! Ale nie uważam ich za zwolenników. Zrobiłbym tak jak oni, taka jest gra, od nas zależy, czy będziemy bardziej dyskretni lub wydajniejsi. Więc nie, wcale ich nie winię. W tej męce nie możemy powstrzymać się od obwiniania siebie.

Patrząc wstecz, czy możesz coś zmienić w swojej podróży?

Inaczej nie byłbym w stanie podjąć się tej przygody, ponieważ jestem sam i nie oszukuję cały czas. Bez wątpienia skupiłbym się bardziej na tym drugim wydarzeniu, ale w przeciwnym razie powtórzyłbym tę przygodę w podobny sposób.

READ  Sieci społecznościowe, rozrywka i gry: jakie aplikacje są najczęściej pobierane w 2022 r.?

Jak na przykład Vincent, byłeś popularnym kandydatem Widzowie w tym sezonie. Niektóre z twoich zdjęć z przygód stały się nawet popularne. Czy jesteś tego świadomy?

Tak, oczywiście, wszystko to nie pozostaje niezauważone. To dobra praca i cieszy mnie, ponieważ pozostałem prosty i naturalny. Jak Vincent w tym. Jestem, nie oszukiwałem. Więc jeśli to jest w porządku, to w porządku. Potem nie dawałem żadnych tabletek do zmielenia, żeby móc krytykować. Jeśli niektórzy widzowie wybiorą i uznają to za takie proste, jestem szczęśliwy!

Jonathan Lucy Maxine: Jak myślisz, kto zasługuje na najbardziej?

Będę trochę przyziemny, ale moim kumplem od przygód jest Jonathan. Człowiek na górze jest prosty w życiu. Znam go od czasu kręcenia. W obozie był zawsze dla innych. Jeśli chodzi o przetrwanie, był na szczycie, zdobywając jedzenie i polując. Występował szalenie podczas przesłuchań. Więc z tych trzech, jeśli jeden z nich na to zasługuje, to Jonathan!