Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Claire Thelles mianowała Promod Chief Information Officer

Nominacje

Claire Thellis spędziła większość swojej kariery w konsultingu.

Dystrybutor mody damskiej Promod wyznaczył Claire Thelles na stanowisko CIO. To pierwszy post do tej pracy.

opublikowanyZałożona w 1975 roku przez Francisa Charlesa Pouleta w aglomeracji Lille, Grupa Promod specjalizuje się w dystrybucji artykułów mody damskiej. Syn założyciela, Julian Paulette, kieruje teraz firmą. Promod jest obecny we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii oraz posiada rozbudowaną sieć oddziałów. Grupa właśnie zatrudniła CIO Claire Thellis, której pierwszym stanowiskiem była ta praca. Claire Thellis zrobiła już większość swojej kariery w konsultingu, nawet jeśli pracowała również dla innej północnej grupy dystrybucyjnej, Ocean Retail.

Pochodząca z wykształcenia uniwersyteckiego w regionie (Uniwersytet Littoral i Uniwersytet Nauki i Technologii w Lille), Claire Telles rozpoczęła swoją karierę jako inżynier IT w firmie Aptelia w 2007 roku, zanim dołączyła do Capgemini w 2009 roku jako Project Manager. W 2012 roku została powołana przez Davidson Consulting na stanowisko Project Managera do utworzenia Centrum Usług Wspólnych.

Dołączyła do Auchan Retail w 2016 roku jako Head of Front Office Development Center, gdzie pracowała jako Division Manager. W 2009 roku wróciła do konsultingu, stając się transformacją biznesową poprzez konsultanta ds. innowacji w Adix. Była w tej sytuacji, gdy zatrudnił ją Promod.

Udostępnij ten artykuł

READ  Nagarro zapewniło wzrost przychodów w II kwartale o 21,1% rok do roku i 24,7% w stałej wartości waluty