Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ci gracze OL, którzy mogą odejść ze względu na swoją postawę

Problemy z zachowaniem w szatni skłonią Juninho, dyrektora sportowego Olympique Lyonnais, do oddzielenia się od kilku zawodników. Obrońca Marcelo był nieobecny we wtorek.

Być może w Olympique Lyonnais nadeszła godzina wielkiej rodziny. We wtorek klub usunął środkowego obrońcę Marcelo ze swojej grupy zawodowej za jego pozycję po porażce z Angers w ten weekend (3:0). Brazylijczyk nie jest jedynym, który się denerwuje: inne problemy z zachowaniem powinny być zaniepokojone w grupie runicznej. Może to mieć ogromny wpływ na zakończenie okienka transferowego w Lyonie.

Generalnie „głowy należy rozładowywać”, wślizgujemy się do klubu. „To zajęłoby okres treningu w mieście zwanym Pokorą”, słyszymy żartobliwie, z powodu problemów chamstwa, braku szacunku i samozadowolenia w stosunku do wielu graczy. Jeśli Marcelo służy jako przykład, nie jest on jedynym składnikiem siły roboczej strzelca. Juninho, który nawiązał bardzo silną relację z Peterem Bossem i ma wewnętrzne zaufanie załogi, postanawia pobić byka za rogi.

Mendes, Cornet, Awar, ale także Sharqi i Soleimani

Brazylijski dyrektor sportowy jeszcze przed przyjazdem holenderskiego trenera miał już swoje przemyślenia na temat piłkarzy, ale czekał, aż opinia Bosza ożywi rynek. Zadziała teraz, co sprawi, że ostatnie dwa tygodnie sierpnia będą bardzo intensywne. Niektórzy z docelowych graczy są na chwilę niedostępni, ale ich rekord może przyspieszyć.

Tak jest na przykład z Maxwelem Cornetem, któremu Burnley złożył atrakcyjną finansowo ofertę dla OL, ale który osobiście woli dołączyć do Herty Berlin. Pożądane jest również odejście Thiago Mendesa – komentuje zmieszany jego towarzysz. Hossam Al-Awar mógł wreszcie odejść za niższą cenę niż wcześniej twierdził klub.

Na liście potencjału wymienialnego jest też więcej zaskakujących nazwisk, jeśli oferta jest wystarczająco duża, w tym Ryan Sharqi, wielka nadzieja klubu, który we wtorek kończy 18 lat. Zaniepokojony będzie również Islam Solejmani, który przybył dopiero w styczniu.

READ  Matteo Peretti wygrywa szalony mecz z Auger Aliassime w Laver Cup