Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christophe Galtier przygląda się debiucie Lionela Messiego w Ligue 1

Co następuje po tej reklamie

Po niespodziewanej porażce z FC Metz (0:1) w sobotni wieczór drużyna OGC Nice musiała oddać drugie miejsce przed Stade Rennes, zwycięskim nad FC Lorient (2:0). A wznowienie zadania będzie trudne, ponieważ Aiglonowie przeniosą się w środę o 21:00 do Parc des Princes, aby rzucić wyzwanie Paris Saint-Germain, silnemu liderowi mistrzostw. Obecny na konferencji prasowej przed tym szokiem na szczycie tabeli trener siłowni Christoph Galtier szczególnie wspomniał o przypadku Lionela Messiego (34 lata). Jeśli nie był to doskonały start do Złotej Piłki w paryskiej koszulce pomimo trzech podań przeciwko ASSE w niedzielę (3-2), były trener Mastiffów zwrócił uwagę na znaczenie niezbędnego czasu adaptacji niezależnie od postury zawodnika . zainteresowany gracz.

„Lionel Messi spędził 99% swojej kariery w klubie, który osiągnął swoje 13 lat w FC Barcelona i to normalne, że zajmuje trochę czasu, aby przystosować się i dostosować do klubu, swoich partnerów i modelu gry również do swojego życia. Potem, jak dobrze powiedziałem, prawdopodobnie było ciężko z Saint-Etienne. , Warunki gry też nie były dla niego łatwe i faktem jest, że przy stałych fragmentach upuszcza balony i umieszcza je tam, gdzie chcesz. Miej przyjemność spotkać się z nim i powtórzyć jeszcze raz, mamy szczęście, że mamy tego gracza w naszym turnieju, lubię go oglądać, mam nadzieję, że nie widujemy go zbyt często w środowy wieczór.

Z Parions Sport en Ligne oferujemy Ci 10 € (bez depozytu) i bonus powitalny z kodem FM160. Stwórz swoje konto Parions Sport Online już dziś, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Foot Mercato.

READ  OM, OL, Monako: Czapki Ligi Europy są znane!