Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Choroba Lille” zakłóca sieci społecznościowe: wyjaśniamy Ci to sezonowe zjawisko

Czy nowy wirus zaatakuje Metropol de Lille na początku roku szkolnego? Ta epidemia, sklasyfikowana w sieciach społecznościowych jako „nocna choroba”, w rzeczywistości wskazuje na powrót do zwykłych chorób tego sezonu. Według lekarzy miejskich prym wiodą dusznica bolesna i zapalenie oskrzeli.

Choroba Lyella, która odbiła się szerokim echem w sieciach społecznościowych (w szczególności Tik Tok i Twitterze) w ciągu ostatnich dwóch tygodni, nie jest nową alternatywą dla Covid-19. Ludzie zarażeni tą tajemniczą chorobą rozprzestrzeniali się za pośrednictwem sieci do tego stopnia, że ​​celowo prezentowali swoje objawy jako „choroba Lille”. Wszyscy zastanawiają się, jak ucierpieli: Po wyjściu do klubu nocnego lub na studencką imprezę zrób listę AKTUALNOŚCI.

Minęły dwa tygodnie, zanim usłyszałem o „chorobie Lille”. Powiedziałem sobie, że są szaleni, wierząc, że była tylko jedna taka chora noc. Byłem we wtorek wieczorem na meczu, chory od środy rano… powrót karmaud83dude2d https://t.co/tB9nhrF7fi

– pounet (@pounet59) 16 września 2021

Lille w całkowitej wolności: jest wielu ludzi, którzy od dwóch tygodni mają ból gardła w Lille i właśnie odkryli, że nazwali to chorobą Lille. Medycyna proszę.

– Mod i sieć (MSVK) 17 września 2021

Jeszcze nie wyzdrowiał z choroby Lyella

– Pułkownik Albeyoncé (@Alby_Cdmn) 19 września 2021

Masz chorobę nocną i ty

– Dziecko w ogniu (cvrentxn) 17 września 2021

„Odnotowujemy powrót wirusów sezonowych”

Wymienione objawy nie są jednak tak groźne jak np. ból gardła. Sophie Prevot, GP Downtown, podała szczegóły do Nasi koledzy z Voix du Nord. „Odnotowujemy powrót zwykłych wirusów sezonowych. Szczególnie dotknięci są młodzi ludzie, ponieważ wznowili lekcje, znów zaczynają się mieszać, z wieczorami integracyjnymi i wznawiają się skojarzenia. To prawdziwy biznes jak zwykle. Wirusy nie są gorsze w tym roku ”.

Osoby z tą chorobą wykonały test PCR, aby upewnić się, że to nie Covid: wynik był negatywny. Gdy inni podsycają plotki, powołując się na nową formułę: Massena…

Dzięki gestom barierowym, takim jak noszenie maski, sezonowe wirusy wykorzystują to, aby powrócić…

READ  Warianty koronawirusa tworzą „superkomórki” do reprodukcji