Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Central Val-de-Loire: Po kilku naruszeniach prawa polska firma transportu drogowego została ukarana

Central Val-de-Loire: Po kilku naruszeniach prawa polska firma transportu drogowego została ukarana

Zobacz moje wiadomości

Polska firma transportu drogowego była już karana Gubernator regionu Central Val de Loire Po sprawdzeniu Regionalna Dyrekcja ds. Środowiska, Planowania i Mieszkalnictwa (DREAL).

z W dniu 1 lutego 2021 r. na okres jednego roku, Polski przewoźnik nie ma już prawa przewozić towarów na terytorium Francji.

Inspektorzy transportu drogowego DREAL przeprowadzili w 2020 r. 510 czynności monitorujących, tj. kontrolę w Tachografy 2900 pojazdów.

Nieprzestrzeganie warunków pracy w transporcie lądowym

Dzięki temu można sprawdzić, czy przewoźnicy przestrzegają Europejskie regulacje społeczne Takie jak czas prowadzenia pojazdu i czas odpoczynku.

Decyzja ta karze kumulację naruszeń prawodawstwa wspólnotowego dotyczących warunków pracy w transporcie lądowym, popełnionych przez spółkę podczas transportu przybrzeżnego.

Florencja Kleber Centrum DREAL – Dolina Loary

Zwalczanie braku bezpieczeństwa na drogach i nieuczciwej konkurencji

Dotyczyło to 10% z 640 przestępstw odnotowanych w 2020 r nawigacja, Są to zagraniczne firmy zajmujące się transportem lądowym, które w ograniczonych ramach mogą przewozić towary na terytorium Francji.

Ta sankcja administracyjna jest odpowiedzią na wolę walki DREAL i prowincji Centre-Val de Loire brak bezpieczeństwa na drogach, Tam Niesprawiedliwa Rywalizacja ale również Porzucenie społeczne W ramach transportu lądowego.


.

Filmy: obecnie w Actu

Śledź wszystkie wiadomości ze swoich ulubionych miast i mediów, subskrybując Mon Actu.

READ  Barbie, ta lalka jest żydowskiego pochodzenia aszkenazyjskiego