Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cedric Dombey oskarża Tony'ego Parkera o spowodowanie kontuzji podczas porażki z „Bakim”

Cedric Dombey oskarża Tony'ego Parkera o spowodowanie kontuzji podczas porażki z „Bakim”

Franka Fife’a/AFP Cedric Dombey oskarża Tony'ego Parkera o spowodowanie kontuzji wchodząc butem do klatki.

Franka Fife’a/AFP

Cedric Dombey oskarża Tony'ego Parkera o spowodowanie kontuzji wchodząc butem do klatki.

SPORT – Po nieudanych uderzeniach w walce Cedric Dombey zdobywa punkty „I”. A Tony Parker to ten, który za to płaci. Sędzia aresztował go po tym, jak skarżył się na drzazgę w stopie podczas walki z Baysangurem Chamsudinowem – mówi „Baki” W rzeczywistości zawodnik MMA oskarżył byłego koszykarza o odpowiedzialność.

Zapytany w podcaście The MMA Hour Francuz pochodzenia Kameruńczyk wskazał nieoczekiwanego sprawcę W tym przypadku. „W trzeciej rundzie nadepnąłem na coś w klatce, bo podczas imprezy ludzie chodzili w butach, nawet goście”.on zaczyna.

Przed atakiem na byłego kapitana San Antonio Spurs. „Nie chcę go winić… Tony’ego Parkera”. Tony Parker, wszedłeś do klatki w butach. Nie sprzątali po nim klatki. Śmieję się, ale ponieważ nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że coś takiego może się wydarzyć, a jednak tak się stało. Musimy to wziąć pod uwagę.” Pochodzący z Duali Wasel.

Na tym oskarżenia się nie kończą. Oraz w kolejnym wywiadzie dla programu Kliknij W Channel Plus Cédric Dombe również zaatakował sędziowanie. „To bolesne słowo, porażka. Nie określiłbym tego jako porażki, ale bardziej jako błąd sędziego”. Oznajmił to Mouloudowi Ashourowi, kiedy opowiadał o swojej walce.

Najwyraźniej od czasu swojej porażki Cedric Dombey miał wrażenie, że ktoś wbił mu cierń w koła, a raczej cierń w bok.

Zobacz także na HuffPost: